2703
2553
عنوان

این رفتار مامانم زشت نیست؟☹

818 بازدید | 52 پست

یه هفته س قهرم باهاشون غذا رو میاره میزاره دم در بعد از زبون ابجیم پیام میده برم غذا رو بردارم😐😐 زشت نیس این رفتارش با دختر ۲۰ ساله؟ بچه اول هم هستم

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ن من جای مامانت بودم اصلا غذا نمیاوردم برات

دقیقا

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2714
چی بگم گلم

منم امروز رفتم هرچی تو یخچالشون بود برداشتم اوردم گذاشتم یخچال بالا اگه چیزی خاست مجبور شه بیاد بگیره😅

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

چه مامان مهربونی. 

اگر مادر نبود غذا نمی آورد. میگفت به درک بذار گشنه بشه خودش میره میخوره. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
زشت که رفتار توعه

🙄

2706