2737
2739
عنوان

ماهای روی شکمم پشت کمرم وحشتناک شده بیاین عکسشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 176 پست
قبلا با موبر چنبار زدم اینجوری بدتر شد

خب اره عزیزم هر چقد بیشتر بزنید پر تر میشه و از حالت نرمی در میاد 

اغلب رابطه ها ب این دلیل شکست میخورند ک وقت بسیاری را بجای لذت بردن از همراهی یکدیگر، صرف خاطر نشان کردن اشتباهات همدیگر میکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اپیلاسیون و لیزر قطعا خوب میشه ولی عزیزم شما باید به دنبال دلیل و درمان باشی. چون میگی قبلا اینجو ...

حتما تنبلیم بدتر شده دیگ دکتر میرم کلی قرص میده میترسم مصرف کنم بدتر کنه عوارض داشته باشه

ت ام پشتت و رو کمرت مو داری؟ اونارو اپیلاسیدن میکنی نمیخاره؟ مال من میخاره بعد شدید جوش میزنه

اره بابا من خییلی نابودم همه جا مو دارم بجز کف دستم خخخ اره جوش هم میزنه ولی اولاش یه مدت ک بری دیگ نمیزنه .. مث یک عدد گوریل ماده خخخ 

کلا پوستم داغونه ولی اندامم عالیه 

قبلا خیلی درگیر بودم الان نه

خدایا آرامش بده به همه😍🙇
2731
باید دوباره برم دکتر اما اونم میگ تنبلی درمان نداره موندم چیکار کنم

عزیزم تنبلی درمان داره خیلیا تنبلیه تخمدان داشتنو با دارو بر طرف شده

اغلب رابطه ها ب این دلیل شکست میخورند ک وقت بسیاری را بجای لذت بردن از همراهی یکدیگر، صرف خاطر نشان کردن اشتباهات همدیگر میکنیم 
ایشالا پس منم از فردا میرم دکتر شروع میکنم درمانشو

حتما درمان میشین عزیزم شک نکنید فقط زیر نظر دکتر خوب باشیدو داروتونو ب سر وقت استفاده کنید

2738
اره بابا من خییلی نابودم همه جا مو دارم بجز کف دستم خخخ اره جوش هم میزنه ولی اولاش یه مدت ک بری دیگ ...

راستی من پایین تنم لاغره بالاتنه پر خودم فک میکنم برا هورمون مردانه س تو چطور؟از  باس ن ت چاق میشی؟ برا من نمیشه😪

راستی من پایین تنم لاغره بالاتنه پر خودم فک میکنم برا هورمون مردانه س تو چطور؟از  باس ن ت چاق م ...

اره فقط با س ن م چاق میشه .. ولی سینم کوچیکه 

کلا فرم بدنم خوبه خودم دوس دارم 

ولی پر موام تو منو ببینی به خودت میگی بی مو خخخ

خدایا آرامش بده به همه😍🙇
نه عزیزم منظم نیس بعد خیلیم دوره هام کوتاه الان اتفاقا روز سوم پریودمه هیچی خونی نیومده فقط روزای او ...

ا جدی؟؟! حالا مال منم مظمه ولی خیلی زیاده حجمش...بعد درمورد هیکلم من برعکس پایین تنه م پره...فکر کردم شاید من هورمون مردانه م بالا رفته

2706