2737
2734
عنوان

ی دختر ۱۸ ساله 😳 تعجب میکنم ازین همه با درکو شعور بودنش .

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلات آدمو بزرگ میکنه حتی تو سن کم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
از صبح باباش نبود تا ظهر . خودش بیدار میشد میرفتیم باهم مدرسه خودمم برش میگردوندم . اونوقت ۱۵ سالم ب ...

چه دخترباشعوروباشخصیتی💎👑

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕
2731

تا اینجای کار ما با یک دختربچه ی کم اعتمادبنفس و اسیب دیده دیدیم نه دختر آروم و با شعور

سکوتش و منفعل بودنش از باشعوری نبوده عزیزم از خجالت و احساس درد بوده..

یه روزی تو کوچه ماهم عروسی میشه:)
2740

دخترخالت قطعا افسرده شده بود.

خالتم خیانتش قابل توجیح نیست با اینکه شوهرشم اهل خیانت بوده.

مرده خیانت کرد هیچکس حرفی بهش نزد ولی راحت ابروی زنشو بردو حتی زندانم انداختش.

کجان اون خانمایی ک خانمایی ک همسراشون خیانت میکننو تشویق میکنن به تلافی و خیانت بیان بخونن بفهمن خیانت زن جقد براش بد تموم شده.

خدای مهربون شکرت😍

خالم ک اومد بیرون شوهر خالم با هزار فیس و افاده و شرط و شروط راش داد تو خونه . دعوا ها باز شروع شدن . این یچه هم دردی نادرشو میکرد با اینک سنی نداشت . ناخونای خالم افتادن ب خاطر بیناری اعصاب . دختره هم ک گفتم سردرد میگرنی گرفته بود با معده ی عصبی و تنگ نفسی .. بعد دیگ گذشت تا دختره یه ۱۱ سالش شد خالم حامله شد  شوهر خالم سقطش کرد . 

کاربری برا دونفر .

خبببب😥

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱