2733
2734
عنوان

تولد همسر و اذیت خونواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 53 پست
ادم وقتی ازدواج میکنه باید خانواده طرف مقابلشم بخواد تو ک فقط نمیتونی شوهرتو بخوای بقیه خانوادش ب کن ...

نه من نگفتم نمیخام گفتم دیگه همه چیز یه حدی داره منم دوس دارم خودم براش تولد بگیرم تو روز خودش 

نمیدونم چرا حساس شدم نمیدونم خودمم ابجی اروم نیستم هرساال این ماحرا باید ادامه داشته باشه تا کی؟ شای ...

بی خیال....همه اونایی که دارن حرص همچین موضوعات پیش پا افتاده ایی می خورن بنظرم دارن وقت خودشونو تلف می کنن. و الکی سلول می سوزونن

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای اینجور بگم بیاید تقسیم کنیم ابرومو میبرند پشت سرم میگن تنبله عرضه نداشت همه چیو خودش ترتیب بد ...

عزیزم تو هیچ جوری نمیتونی که همه رو راضی کنی تنها راه حل برای اینکه اذیت نشی همینه 

مگه خانوادگی یا دوستانه میرین بیرون دونگ نمیزارین 

حالا اگر میگی خونه برات حرف در میارن برنامه جنگل و یا دریا یا هر مکان تفریحی شهرتون

2728
عزیزم تو هیچ جوری نمیتونی که همه رو راضی کنی تنها راه حل برای اینکه اذیت نشی همینه  مگه خانواد ...

کاش شوهرم این لخلاقاشو بزاره کنار  همه بهم میگن حزص نخور تا اخر عمر که نمیتونه اینحوری بمونه براشون اینجوری از تو خوشی هات بگذزه برا خونواذش یا دم ب دقیقه هرج کنه براشون و تو چیزی بخوای بگه ماه بعد و ماه بعد میگن اینحوری نمیمونه نمیدونم

ابجی من اصلا به فکر این نیستم شوهرم با خونوادش قطع رابطه بکنه میگم دیگه دست بکشه از این برنامه ش تول ...

میدونم عزیزم حق داری ب نظرمن ی روز قبل از اینکه اونا براش تولد بگیرن تو بگیر مطمعنن سوپرایز میشه ب هیچ کسم نگو ک ی وقت ب گوششون برسه برنامه ات رو خراب کنن

حسیـــــــــــــــــــن ارام جانـــــــــــــــم
میدونم عزیزم حق داری ب نظرمن ی روز قبل از اینکه اونا براش تولد بگیرن تو بگیر مطمعنن سوپرایز میشه ب ه ...

همیشه اینکارو کردم یه روز قبلش گرفتم برا خودش و خاهرزاده هاش و زنداداشش فرداش مسگیره

2740
من ناراحت اینم نمیتونم خودم روز تولدش سوپرایزش کنم خاهر زاده هاش نمیزارن بهش گفتم خب یه بار ب عنوان ...

به نظرم  اصلا چیز مهمی نیست 

نباید رویه ی معمول شون رو خراب کنی 

شاید به مرور زمان از سرشون بیوفته ولی تو خرابش نکن 

چون خودت خراب میشی 

شب تولدش یه جشن تولد دونفره   خیلیم عالیه 

بذار هر طور خودش مایله 

این به نفع توئه   در بلند مدت

يَا رَادَّ مَا قَدْ فَاتَ