2737
2734
عنوان

تولد همسر و اذیت خونواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 53 پست
نمیدونم چرا خوشم اومد از رفتار شوهرت اینکه خیلی واسه خانوادش احترام قائله وبهشون احترام میزاره من خ ...

بانو جان اینجا هیچ عروسی رو پیدا نخواهی کرد که دلش بخواد همسرش با خانواد ش رفت کنه.! همه هم دنبال یک راهی ان برای قطع ارتباط. 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بانو جان اینجا هیچ عروسی رو پیدا نخواهی کرد که دلش بخواد همسرش با خانواد ش رفت کنه.! همه هم دنبال یک ...

خوب واقعا بده من الان پنج تاجاری دارم باهمشون قشنگ رفت وامد داریم ب هیچ عنوان ب شوهرم نمیگم نرو پیش مامانت بااینکه خیلی بهم بدی کردن و

حسیـــــــــــــــــــن ارام جانـــــــــــــــم

ادم وقتی ازدواج میکنه باید خانواده طرف مقابلشم بخواد تو ک فقط نمیتونی شوهرتو بخوای بقیه خانوادش ب کنار اخه اونا هم پاره تنش هستن 

2728

ب نظر من الان استارتر نباید با شوهر مخالفت کنه فقط نظر خودش رو ب ارومی بهش بگه واینکه ی جشن دونفره واسش بگیره

ادم وقتی ازدواج میکنه باید خانواده طرف مقابلشم بخواد تو ک فقط نمیتونی شوهرتو بخوای بقیه خانوادش ب کن ...

من همیشه اینجا می گم ازدواج وصلت دوتا خانواده است... ولی طرز فکر های عجیب غریب زیاده. 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

خودت جلوتر به همه بگو که بیاین امسال شوهرمو سورپرایز کنیم این همه سال شوهرم شوپرایز کرد نوبتی هم باشه نوبت ماست ... پول بزاریم دسته جمعی کیک بگیریم مثل یک هفته جلو تر بگو 

ب جاریت بیا فلان روز مهمونی بدیم شام هم بدیم دونگ بدیم همه  خرج شام و کیک در بیاد 

شوهر منم همینطور بود وقتی رفتیم خونشون اثلا نه محلش گذاشتم ونه خندیدم وبرا خودم رفتم تو اتاق یه گوشه ...

ابجی من اینجوری بکنم میدونی چیکار میکنه؟ اخم میکنه و میگه مث اینه م برات هرجوری باشی همونجوریم برات زجرت میدم نمیدونم باهام بدمیشه.  خونواده من خیللی شوهرمو دوس دارن احترامشو خیلی میخان من تک دخترم.  ولی ابجی خونواده شوهرم شلوقن و اونجور من بهشون احترام میذارن بهم احترام نمیذارن 

2738
خودت جلوتر به همه بگو که بیاین امسال شوهرمو سورپرایز کنیم این همه سال شوهرم شوپرایز کرد نوبتی هم باش ...

واااای اینجور بگم بیاید تقسیم کنیم ابرومو میبرند پشت سرم میگن تنبله عرضه نداشت همه چیو خودش ترتیب بده

نمیدونم چرا خوشم اومد از رفتار شوهرت اینکه خیلی واسه خانوادش احترام قائله وبهشون احترام میزاره من خ ...

ابجی من اصلا به فکر این نیستم شوهرم با خونوادش قطع رابطه بکنه میگم دیگه دست بکشه از این برنامه ش تولد برای زن داداشش و خاهرزاده هاش ببین ابجی من دوست دارم خودم سوپرایزش کنم زنشم این حقو دارم ولی خونوادش اذیت میکنن نمیذارن برنامه هامو میریزن به هم خاهر زاده هاش نقش خاهر شوهر دارن واسم درست نیست اینجور اذیت کردن باید خودشون دیگه بدونندد

چند سالشه؟  برنامه ی خوابیدن خونه ی پدر و مادر بعد از ازدواج رو نمیفهمم. هیچ جا نخوابین که حرف ...

شوهرم ۳۰ سالشه خونمونو سم زدایی کردیم همه چی شلخته شده باید دو روز نریم خونه تا بوی سم بره بعد الان لج کرده باید خونه مامانش بخابیم 

داییا همیشه خواهر زاده ها رو دوست دارن. من جای شما یک ی دو روز زودتر کادو کیک یا هر چی رو براش می گر ...

نمیدونم چرا حساس شدم نمیدونم خودمم ابجی اروم نیستم هرساال این ماحرا باید ادامه داشته باشه تا کی؟ شاید برا اینه حرص میخورم دوس دارم یه بار روز خودش سوپرایزش کنم و نذاشتن

بگوازاین به بعدتولدنوبتی یه سال خونه مایه سال خونه خواهرزاده ات یه سالم خونه زنداداشت اینجوری نه سیخ ...

گفتم ابجی میگه نه خودم کیک میگیرم شام میدیم خودم فقط خودم هرسال خودم اینکارو کردم و میکنم 

2706