2733
2734
عنوان

خانمای شاغل بیاید

143 بازدید | 27 پست

به سختی و بعد کلی تلاش یه کار پیدا کردم . حالا چن ماهه سرکار میرم اگه خدا بخواد .

ولی تازگیا خیلی احساس خستگی میکنم . کارمم جوریه که مرخصی و تعطیلی ندارم ولی واقعا به پولش نیاز دارم .از طرفی هم خسته شده بودم سالها نشستم تو خونه . چیکار کنم حالم خوب بشه ؟ .

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

یه حس بدی دارم ، مثل پشیمونی .

کارمم جوریه که تایم ازاد زیاد ندارم برم دنبال یه هنر یا سرگرمی ... احساس بدی دارم ، یه چی مثل خستگی واموندگی 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم کم عادت میکنی چون قبلا تو خونه بودی عادت نداری. ولی خب کار کلا ادم خسته میشه

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2728

کاش زود من خبر کنن برم سر کار.. میفهمم چی میگی  من هنوز سر کار نرفته استرس فکر خیال دارم... 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
عادت میکنی اگه متاهلی حتما و حتما از همسرت کمک بخواه تو کارهای خونه

نه مجردم ،از بس چند سال تو خونه بودم افسردگی گرفته بودم . دوستام همه پی زندگیشونن . متاسفانه بدی کارم اینه تایمش زیاده . خونوادمم درک نمیکنن و توقع دارن خیلی پر انرژي باشم 

2738
کاش زود من خبر کنن برم سر کار.. میفهمم چی میگی  من هنوز سر کار نرفته استرس فکر خیال دارم...&nbs ...

عزیزم درک میکنم ، خودم 4 سال در به در دنبال کار ، کلی استرس و ناراحتی . خیلیا هم طعنه میزدن بهم که کار گیرت نیومده و...

نه مجردم ،از بس چند سال تو خونه بودم افسردگی گرفته بودم . دوستام همه پی زندگیشونن . متاسفانه بدی کار ...

شبا زود بخواب. باور کن چون بدنت عادت نداره اینجوره یک کم سابقه ات رفت بالا کارتم عوض کن کار سبک تر برو

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
انرژیت تموم میشه مکمل بخور مثل انواع ویتامین ها

جسمی نیست ، خستگی روحیه . می ترسم باز افسردگی سابقن برگرده 

عزیزم درک میکنم ، خودم 4 سال در به در دنبال کار ، کلی استرس و ناراحتی . خیلیا هم طعنه میزدن بهم که ک ...

میفهمم من سه تا بچه باید بزارم برم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2706