2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اگه افتاده بود اونجا صدای افتادنش میومد میفهمیدی

یه سوره حمد بخون ولضالین آخرش نگو وقتی پیداش کردی سریع بگو ولضالین... من یه بار یه سوزن تو پارک گم کردم مال لاک بود دیگه هرچی گشتم پیدا نشد دیگه داشتیم میرفتیم خونه پتو هامون تکونیدیم تا کردیم بزاریم تو ماشین دیدم سوزن به پتو گیر کرده

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2728
اونوقت میگن النگو خزه خوبیش به اینه هیچوقت گم نمیشه.دستبند و گردنبند این بدیهارم داره دیگه.لنشالله پ ...

👌🏻

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
نه اگه افتاده بود اونجا صدای افتادنش میومد میفهمیدی یه سوره حمد بخون ولضالین آخرش نگو وقتی پیداش کر ...

منم همین فکرومیکنم سنگین بودبایدصدامیدادموقع افتادن

2738
منم حلقه و پشت حلقم رو گم کردم کل خونه رو زیر و رو کردم آب شده رفته تو زمین خیلی خیلی ناراحتم   ...

حلقه خواهرم بعد ۶ ماه پیدا شد 

افتاده توکوچه همسایشون دیده بود 

گفته بود همون موقعه میخواستم بیارم پام شکسته نتونستم بیارم 

ایشالله مال توهم پیدا میشه

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

من طلاهام و فقط جاهای خاص میپوشم کلا بدم میاد طلا بپوشم یه بار حلقمو گم کردم شانس اوردم خونه بابام بود

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
2706