2733
2739
عنوان

تخمک باشه نی نی میشه؟

154 بازدید | 17 پست

دیروز امپول زدم از این صد هزاریا ک پودریه قاطی کردن زدن برام تخمکمم گفتن ازاد میشع فردام آی یو آی دارم 

حاملگی اتفاق میوفته بنظرتون ؟ ۸ ماه پیش سقط کردم 😟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شالله میشه عزیزم امید به خدا..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

اون فولیکوله سایز 23 اتفاقا من هم این ماه 23داشتم بدون دارو..امپول زدم ازاد شه حالا معلوم نی میگیره یان...چرا ای یو ای؟،شوهرت کم تحرکه؟

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738
ای یو ای چیه

ی جور روش کاشت سادست 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

منم فولیکول ۲۴ داشتم ...خدا کنه بگیره....تخمک و اسپرم باهم دوست شن....

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
اونی هم ک سقط کردی ای یو ای بوده ؟

نه طبیعی 

اون فولیکوله سایز 23 اتفاقا من هم این ماه 23داشتم بدون دارو..امپول زدم ازاد شه حالا معلوم نی میگیره ...

صعیف یود خووب شده دارو دادن دکتر گفت حله خوب شده ولی بخاطره اسنکه شست و شو میدن اسپرمو خب خیلی بهتره

[QUOTE=155839838]نه طبیعی [/QUOT یعنی برای اینکه سقط نشه ای یو ای میکنی

ن عزیزم برای کیفیته بهتر اسپرم وگرنه فرق نداره 

2706