2733
2739
عنوان

کیا دلشون‌میخاد مهاجرت کنن؟

208 بازدید | 26 پست

چرا؟ کجا؟؟ کاری کردین برای رفتن؟ یا فعلا فقط تو فکرشید؟؟

من واقعا دلم میخاد برم و هنوز کاری نکردم. میخام تحقیق کنم ببینم با شرایط ما کجا برامون بهتره☹️

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

من من من

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذشته ها ،بله ،اما الان دیگه هرگز نمیخوام برم

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728

بله من شدیدا فشار میارم که مهاجرت کنیم 

قبلا فرانسه بودم از وقتی برگشتم روی آرامش ندیدم ترجیح میدم از خانوادم دور باشم ولی آرامش داشته باشم 

برنامم رو کانادا یا استرالیا یه سری تحقیق کردم اما هنوز قطغی نشده باید کارمونو کامل انجام بدیم احتمالا تا سه چهار سال دیگه بتونیم بریم 

من ولی نه برای همیشه

واگرم برای همیشه حداقل سالی دوبار یابیان پیشم خانواده ام یامن بتونم ببینمشون

من باجاهای سرد سیر موافق نیستم ولی خب تجربه اش میتونه جالب باشه

فک کنم استرالیا آفریقای جنوبی

دبی کویت قطر

قبرس ایتالیا فرانسه کانادا هلند ایناهاخوب باشه البته من مالزی وسنگاپور وژاپن هم دوست دارم

2738

من میترسم از اینده. میگم الان جوونم امید دارم که در اینده ب خیلی چیزها برسم. اما میترسم از روزی که پیر شم توی این خونه تو چاردیواری کل عمرم به خونه نشینی گذشته باشه

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
حتما وضعت خوبه😊

نه ،فقط نگاهم تغییر کرده

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
بچه ها یه دلیل مختصرم‌بگید

يه دليل؟ميليون ها دليل هست برا رفتن 

بهتر بود بگي ب دليل بدين واسه موندن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706