2733
2739
تقریبا 20 روزی میشه. ن دیگه اصلا باهاش رابطه ندارم. زن داداشش هم میگه من میخاستم ازدواج کنم اون نزاش ...

وای حالا ميخاد نگهش داره يعني؟

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دلیلش روشنه چون با کاری که کرده دیگه جای حرفی نمونده چی بهت بگه بگه غلط میکنی اینجور بگردی خوب توام ...

الان فعلا بیرون میخام برم آرایش غلیظ میکنم و با ساپورت و مانتو جلو باز و شال میرم. وقتی میخام برم میرم جلو خودش حاضر میشم. فقط نگاه میکنه هیچی نمیگه 

کدوم‌ شهری؟

یکی از شهراي کرمانشاه،خونه خودم تهران

میشه واسه بر آورده حاجت دل شکسته ام سه تا صلوات هدیه کنید به مادر پهلو شکسته ی اهل بیت (ع) خانوم حضرت زهرا (س)😖,من حاجتمو از خانوم گرفتم🙌🙌🙌🙌😍اگه دوس داشتی همون سه تا صلوات وبرای سلامتی نی نی تو دلم به ایشون هدیه کن 😘انشالله که شمام حاجت روا بشی 💕💕💞💞💋💋💋
الان فعلا بیرون میخام برم آرایش غلیظ میکنم و با ساپورت و مانتو جلو باز و شال میرم. وقتی میخام برم می ...

داری فقط خودت داغون میکنی .ببین بهتربن کار اینه که یه مدت ازش دور بشی تا کنترل احساست دست بیاد نمیدونم شرایطش داری یا نه برو یه مدت خونه یه فامیل دور با جای که نبینیش

2738
2706