2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نیمدونم شاید بقیع نظر بهتری داشتع باشم ولی نظرم اینع ححسادتتو بزار کنار و از ته دل خوشحال باش براش و خداروشکر کن شاید خدا ب یان دل مهربونت نگا کردو بت بچع داد عیزم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

منم ۲ماه سقط کردم 😔

دکتر بهم گفته تا ابان اقدام نکن 

خیلی دلم نی نی سالم میخواد 

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
2738

خودتو زود لاغر کن باردار میشی..منم مث تو بودم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

دختر عمه منم منتظره فک کنم دو سه سالی میشه

نگران نباش

اون یکی دختر عمه ام بعد 10 سال خدا بهش اول یه دختر داد بعد یه پسر

حسادت نکن استاتر☺ با دل پاک بگو مبارکش باشه

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
منم ۲ماه سقط کردم 😔 دکتر بهم گفته تا ابان اقدام نکن  خیلی دلم نی نی سالم میخواد

چقد دیر گفته اقدام کن برای چی.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2706