2733
2734
عنوان

خونریزی در بارداری

99 بازدید | 14 پست

سلام خانوما میشه کمکم کنید،من درهفته چهارم بارداری هستم ده روزه که لک بینی دارم الان دو روزه که خونریزی درحد قاعدگی دارم همراه با انقباضات شکمی ،سونو واژینال انجام دادم جنین داخل رحم بود ،یعنی خونریزی احتمال سقط داره؟

تو ۴ هفته جنین نیس هتو ساک 

بعدم دل درد حتما پیگیری کن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم سونو رو نبردی دکتر بگه مشکل چیه؟؟عکسشو بفرست اینجا

منم همینجوری بودم گفت هموراژی داری

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2731

بااون وضعت چراسونوواژینال کرد؟ای خذاعزیزم حتمادکترتو عوض کن بهت شیاف بده استراحت مطلق باش نزدیکی نکن کاروپله همه چی فعلا تعطیل کن شیاف خیلی مهمه هرچی خدابخادهمون میشه توکل کن بهش

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

انشالله مشکل جدی نداشته باشی بچت  به موقش وسالم بغل بگیری 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
بااون وضعت چراسونوواژینال کرد؟ای خذاعزیزم حتمادکترتو عوض کن بهت شیاف بده استراحت مطلق باش نزدیکی نکن ...

شیاف داده که بدترشده  لک بینی تبدیل به خونریزی شده دکترم گفت سونو وازینال برو خارج رحم نباشه

شیاف داده که بدترشده  لک بینی تبدیل به خونریزی شده دکترم گفت سونو وازینال برو خارج رحم نباشه

همش چرته میگن سونو واژینال نکنید 

من خودم هفته 6 خونریزی داشتم ... سونو واژینال کرد 

عزیز پزشک خودش خوب تشخیص میده 

نمیخواد تا ناکجااباد فرو کنه ک 😐

ان شالله تودلیت سالمه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
همش چرته میگن سونو واژینال نکنید  من خودم هفته 6 خونریزی داشتم ... سونو واژینال کرد  عزی ...

خونریزی تون در حد قاعدگی بود ؟اره بابا خیلی سخته سونو واژینال تازه واسه من گفت هفته دیگ هم دوباره انجام بدم ولی دیگ نمیرم هرچی خواست خدا باشه

خونریزی تون در حد قاعدگی بود ؟اره بابا خیلی سخته سونو واژینال تازه واسه من گفت هفته دیگ هم دوباره ان ...

اوایل قاعدگی دیگه

دستشویی میرفتم خون صورتی رنگ بود 

ان شالله چیزی نیس

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706