2737
2739
عنوان

اونایی که شوهراشون بخشیدن بیان

1107 بازدید | 62 پست

شوهرم یه اشتباهی کرده در حد تلفنی بایه نفر صحبت کرده. اونایی که تجربه دارن بهم بگن چه جوری گدشتین از شوهرتون. من خیلی دوسش دارم میخوام بچسبم به زندگیم. خودشم قسم خورده که تموم شده است. ومیدونم وقتی بگه تموم شده یعنی تموم شده. کمکم کنین بگین چیکار کردین که فراموش کردین چزور بخشیدینش؟؟التماسم میکنه که ببخشمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوراز جونت من بخشیدم به گه خوردن افتادم و دوسال صبر گردم و طلاق.همه مثل هم نیستن اما مزشو بفهمن میگن این میبخشه دیگه و ادامه میدن.میگم همه مثل هم نیستن

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2738

خب استغفرالله ک خدا نیستی ،،ببخش دیگه ،،خودت ک میگی خیلی دوسش دارم ،،منم درد تو رو کشیدم ،،هیچیز ارومش نمیکنه مگر ازنکه زمان بگذره ،،بعد کلا یادت میره

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

در ظاهر ببخش تا تکرار نکنه کم کم هم اگر محبت کنه و نره میبخشی  ،چون تو طلاق هیجی نیست بیشتر مردا هم همینه بعدی از این بهتر نیست

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

فقط باخدا معامله کن دوسش داری انسان ممکنه خطا کنه پس به خدا بگو من میبخشم تو هم حافظ قلبش باش و زندگیمو حفظ کن

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
فقط باخدا معامله کن دوسش داری انسان ممکنه خطا کنه پس به خدا بگو من میبخشم تو هم حافظ قلبش باش و زندگ ...

👏👏👏👏افرین ب شما ،،

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
در ظاهر ببخش تا تکرار نکنه کم کم هم اگر محبت کنه و نره میبخشی  ،چون تو طلاق هیجی نیست بیشتر مرد ...

اوف طلاق که عمرا  چون از همه کسم بیشتر میخوامش عمرا بذارم واسه هرزه های تو خیابون بشه

2706