2737
2739
عنوان

عکس بی بی چک

391 بازدید | 47 پست

یه روز بعد از موعدم هست امروز تو خونه یه بی بی چک نواری داشتم تازه زدم تو کمتر از یه دیقه دوخط شد و تا ده دیقه پرنگ شد

توروخدا بگید درسته ینی من باردارم

یاحسین خدایا شکرت بخاطر هدیه ای که بهم دادی میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبـــــــــارکه😻😻😻

بنام خدای رنگین کمان🌈🌍.     مردی که امروز عاشقش میشی،زن‌های زيادی ازش متنفرن زنی كه امروز  دوس داشتنش رو كشف میکنی و زندگيت رو زيبا میکنه،پارسال زندگی مرد ديگه‌ای رو نابود كرده!سربازی كه توی سنگر تو نارنجک میندازه و منتظره تا صدای تكه تكه شدن بدنت رو بشنوه،توی خونه  بچه‌ی سه ساله‌ای داره كه بهش میگه بابااتاق نيمه تاريک خونه‌ای قديمی كه حالت ازش بهم میخوره محل زيباترين خاطرات آدمی ديگه است...شايد خيلی احمقانه به نظر بياد عزيزم،ولی زندگی بيش از اين كه خودش معنی داشته باشه،از جايی كه تو بهش نگاه میكنی معنی پيدا میکنه:)
2738
مبارکه ان شالله به سلامتی

مررررررسی عزیزممممم ینی منم دارم مادر میشم واقعیه؟

یاحسین خدایا شکرت بخاطر هدیه ای که بهم دادی میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین
مررررررسی عزیزممممم ینی منم دارم مادر میشم واقعیه؟

اگه کمتراز۱دقیقه خط انداخت بله   خداکنجدتوبرات حفظ کنه.  خواهریکم صبرکن بعدابروآزمایش

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘

مبارکه عشقممممم😍😻

نی نی دالیییی😍🍼

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑