2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه کوچیک دارین؟؟؟

194 بازدید | 22 پست

دوستای گلم شما صبحونه چیا میدین به بچه تون؟

و مواد غذایی مقوی چیا درست میکنین؟ 

(قبلنا پسرم که دو سالشه خیلی خوش اشتها بود

تازگیا فوق العاده بد غذا شده.)

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من لایک میخوام😁

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

املت 

نون پنیر 

نیمرو 

بجز اینا چیز پیگه ای نمیخوره

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

من تخم مرغ میدم.

دختر منم زیاد چیزی نمیخوره اکثرا شیر خودمو میخوره ۲۰ماهشه

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2738
اکثرن تخم مرغ  یا کره شیرین چای  یا فرنی با مغزیجات  گاهی حلیم درست میکنم

عزیزم میشه بگی حلیم رو چجوری درست میکنی؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من بچه ندارم ولی میتونم کمکت کنم  صبحونه بهش تخم مرغ وشیر بده   لوبیا  عدسی   میان وعده بهش بده میوه هروز شیر 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏

تا ظهر خوابه١٣ ماهشه

بيدار بشه يكم ميوه ميدم دستش تا يكم بازي كنه و مزه مزه بعدم ناهار

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
من بچه ندارم ولی میتونم کمکت کنم  صبحونه بهش تخم مرغ وشیر بده   لوبیا  عدسی   می ...

عاشق تخم مرغ بود صبحا. یعنی گاهی دوتا میخورد هروز. 

ولی الانا یدونه هم به زووووووور میخوره. خیلی سخت شده واسم.. 

عاشق تخم مرغ بود صبحا. یعنی گاهی دوتا میخورد هروز.  ولی الانا یدونه هم به زووووووور میخوره. خی ...

براش آبپز کن یا نیمرو  میان وعده بهش مویزو گردو بده میوه  سنجد براش بخر روزی چندتا بهش بده برا اسخوان بندی خیلی خوبه ولوبیا برا قدش 

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2706