2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخلاق بد خانوادم اینه که قیمت همه چیو میگن مثلا داری شام میخوری برنج کیلویی انقد خریدم بادمجونم بردا ...

شوهرمنم این اخلاق رو داره 

البته خودمونی نه ها .

وقتی مهمون داریم ،خودش سریع میخوره و کنار می کشه و بعد از قیمت گوشت و میوه میگه 

واقعا آدم اب میشه😫

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
عادت عجیب ک زیاد دارن مثلا آلو خورشتی و لواشک میریزن تو آبگوشت یا توی عدسی هم میریزن با هررررغذایی ...

منم عاشق سیرم😁پیازم با همه چی میخوریم جز صبحانه😂پسرم کوچیکه موقع نهار یا شام میگه مامان پباز کو😁😂😂😁😁

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹
2728
متوجه شدم داشتم کامنتارو میخوندم  به هرکس ک میگفت تو قوری چایی میخورم توهین میکرد  بقول ...

دقیقا!! واقعا این حجم از مقاومت در مقابل نظرات دیگران تا حالا در کسی ندیده بودم.اینجا فضای بحث و تبادله نظره اما ایشون انگار نیت کرده بود از فلاسک مثل ناموسش دفاع کنه تا حقی ازش ضایع نشه!!!  نظرتو بگو رد شو دیگه هر کسی ی نظر و سلیقه ای داره..

به زندگیم خوش اومدی....
خب قوری هم واسه ادمای عتیقه و حماله..ببخشید از لفظ تنبل استفاده میکنید نقطه مقابلش میشه این.. قوری ...

سلام 

مارپل فضول جان

خیلی سعی کردم سکوت کنم جانم ولی از اول این تایپیک ...😐

عزیزم جا داره چندتا کلمه ی دیگه هم به نام پروفایلت اضافی کنی ...

فقط بنده خدا اطرافیانت😑

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2740
این هیچی پدرشوهرم صبحونه عدسی و بندری میخوره یبارم که سر صبح گفت دمی گوجه میخوام😐

خوش بحال پدرشوهرتون

ی لحظه دلم برا بابای خودم سوخت ،بنده خدا صبح که از مسجد برمی گرده نون تازه میخره ،میاد چای دم میزاره.

سفره و صبحانه رو آماده میکنه ،مارو صدا میکنه سرسفره اونوقت ماها با غر غر و ... بعد کلی ناز کردن ،میریم میشینیم

سر سفره ،اونوقت میگیم بابامون زور میگه 😐

بدین وسیله از همه دوستانی ک لطف کردن این مارپل فضول عصبی و لغو کاربری کردن تشکر میکنم.واقعا نزدیک بود بالا بیارم از خوندن بعضی پیاماش.جالبه ادعای کتاب خونیشم میشه.فک کنم کتاب چگونه گستاخ و بی ادب و بی نزاکت باشیم میخونه هرشب

از نظر عروسمون هم این رفتارمون عجیبه که اگه مهمون داشته باشیم هر تعداد خانواده که باشند باید از غذای ...

آدرستون کجاست؟😁

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
اره به نظر منم اینجوری هم خیلی معمولیه😂😐

والا من دلم جنگ موخواد🤨🤕

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...