2737
2739
یه همسایه داشتیم اونم جگر خام میخورد اینقدم خوشکل بود

ینی ربط داره؟

تو تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ برامون ریدن  لطفا اگه تاپیک خاله زنکی،جنایی،آرایشی دیدین عفتو صدا کنید.دوس دارم... ببخشید بچم رو گازه زود ریپلای بزنین باس برم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده همسر من .عروسها و نوه های دختر جلوی پدرشوهرم چیزی نمیخورن. و همیشه روسری سرشونه 

اهل کجایین عزیزم؟

منم بزرگترین افتخار مادرشوهرم اینه که حاجی تا حالا موی سرمو ندیده    

6 تام بچه داره  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خانواده شوهرم هیچ کارعجیبی ندارن تازه من خ چیزاروازشون یادگرفتم اینکه اصلاتوکارهمدیگه دخالت نمیکنن ب ...

زنده باد بر تو که حرف حق رو می زنی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
کدوم شهرید؟؟ ما فلاسک رو فقط برای مسافرت استفاده میکنیم تو خونه با قوری درست میکنیم نه اونجوری که د ...

من شیرازی ام ساکن تهران 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
2740
معلومه با عقلی بقیه حال میکنی هااا🙄😁

سوتفاهم‌نشه حال نمیکنم فقط از اینکه اعتقادات 

عجیب دارن خندم‌ میگیره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
من مجردم اما از رفتارهای عجیب خانواده دوستانم، همسراشون و خودمون از نظر عروسمون میخوام بگم 😊 خا ...

پ تو خونه چیکار میکنن؟؟؟؟؟؟اینا افسرده ان....البته مجرد بودم خانواده ام اینطور بودن مثلا قیمت طلا یا یه بحث علمی یا مفید بخوای بگی بی تفاوت بودن و اصن گوش نمیدادن به حرفت.....خانواده شوهرم برعکس خیلی حرف میزنن حتی اگه یه چی تکراری باشه یا چیز عادی همع بدونن بارها تکرار میکنن که انگار بار اولشونه میگن یا میشنون....

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

عادت بد خانواده خودم خیلی ساده هستن و هر حرفی باشه زود بروز مین پیش شوهرم اینا و یکی هم اینکه همش بحث میکنن عادت بد خانواده شوهرم خیلی دنبال حرف هستن وفتنه هستن نمیشه ازشون انتقاد کرد یه اشوب میشه و خیلی هم پچ پچ میکنن فقط عروسا و داماد رو جزو خودشون نمیدونن

تاسوعا و عاشورا غذا نمیپزن مادرشون میگه گناه داره از دو روز قبل چندمدل غذا درست میکنن میذارن تو یخچ ...

ماهم همینطور مکروه هست مخصوصا روز عاشوارا مکروه آدم غذا درست کنه یا خونه جارو کنه یا .......تو مفاتیح نوشتن 

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
خانواده شوهرم هیچ کارعجیبی ندارن تازه من خ چیزاروازشون یادگرفتم اینکه اصلاتوکارهمدیگه دخالت نمیکنن ب ...

برعکس مادرشوهر من دوس داره به همه دستور بده و حرف حرف اون باشه من مستقلم ولی حق ندارم با شوهرم تنها جایی برم