2733
2734
ای جان دلم قربونت بشم من  بی تعارف میگم بیا یک روز خونمون مهمان باش اگز تهرانید و اگر تهران نی ...

فدات شم دوستم 

سفرتون پربرکت باشه 

ممنونم ممنونم ممنونم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
نمیدونم😂 آخه خودشونم ترک نیستن ک😂 اما تو ایران این حرکت خیلی عجیب بود برام😐

همونه از سریالای جم یاد گرفتن😂

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکدوم..در حد نرمال و اروم کارمیکنم ..اصلا عرق نمیکنیم..البته بگم خونمون کلاطبقه بالاست هوا همیشه خ ...

خب من توخونه بزنو برقصم دارم اگرم مسافرت باشم ک باغو صحرامیریم بازم عرق میکنم

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
اخه مساله اصلی اینه که دوست دارن به هر سلیقه ای به جز خودشون توهین کنن چند صفحه اول سر زیره توه ...

کسی که ناسازگاره با منطق و نصیحت سازگار و اروم‌نمیشه 

یا من هو به کل مکان
2728
بحث از جایی شروع شدکه عده ای گفتند فلاسک عجیبه!!! انگار پشت کوه زندگی میکنن که براشون عجیبه.عده ای ه ...

اینکه وقتتون رو می گذارید که ثابت کنید فلان‌چیز عجیب نیست  و اون یکی عجیبه 

خیلی عجیب تره!

بی خیال اما خداییش به شما حسودیم شد که فکرتون اینقدر رهاس که مشغله اتون این چیزهاس

یا من هو به کل مکان
آخه ماهواره ندارن😂 بعد مادربزرگ شوهرمم همینه بعید بدونم

خب پس رسم فامیلیشونه😅

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
چیز عجیب اینکه یه مهمانهایی از قم داشتیم واسه سید ها احترام خاصی قاعل بودن دوست پدرشوهرم اینا خودشو ...

دیگه کسی به پروفت گیر نداد؟؟؟

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2738
چرا خیلی کم نه زیاد 😂😂😂  عادت کردن فهمیدن اثر نداره

خوشحال شدم😂😂 چون دوسش دارم

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
حتما سه چهارتا قوری رو کتریا روگازه 😎

خدایا شماها کجای این عالم زندگی میکنید 😮😮

من تهرانم و تو هیچ کدوم از دوست و آشنا تو خونشون چای تو فلاسک دم نمیکنن و زشت میدونن این کارو

چه سفت و سختم میخوای بگی بقیه عجیبن نه شما

میتونم مادر خوبی باشم