2733
2734
اینا خورش سبزی، مرغ، دمپخت وای دیگه خونشون میرم اینارو میبینم میخام ببخشید عوق بزنم 😫😫😫😫

گلم  من  پسرم مشکل معده داره  فقط این چهار عڋا مسازش نمشه برای خودمون یکچیز،دیگه درست کنیم  گاهی شبها  حبوباتی یا دمپختکی  جوجه میزاریم 

چند بار کیک و شیرینی بردم خونه پدر شوهرم بعد چایی ریختم بخوریم دیدم تعجب کردن که چرا چایی آوردی &nbs ...

اوووم منم شیر و شیرینی دوس دارم

چای و شیرینیم که محشره

وااااااااااااااااای خدا لعنت به رژیم و چاقییییییییییییییییی

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی باحالن😄😄😄

یا مثلا براشون عجیبه که سالی یه مانتو بیشتر بخری(اونم حتما باید عید باشه که بخری)و حتی اگه ماهانه 20 تومن درامد داشته باشی باید فقط پس انداز کنی و طلا بخری

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2731

مادرشوهرم اعتقاد داره همه چیرو باید تا آخرش مصرف کرد و واسشون عادیه که غذای چند روز قبل رو دوباره گرم کنن بخورن

پدرشوهرم حتما باید با دست غذا بخوره سیرو با همه‌چی میخوره 

برادرشوهرم میگه حتما باید به فیلم پخش بشه وقتی میخواد غذا بخوره

عادتای خانواده ی خودم غذای یه بار خورده شده رو دیگه نمیخوریم

مادرشوهرم اعتقاد داره همه چیرو باید تا آخرش مصرف کرد و واسشون عادیه که غذای چند روز قبل رو دوباره گر ...

پسر منم پنج سالشه حتما باید موقع غذا فیلم ببینه

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
من تاحالا ندیدم کسی اینکارو کنه ولی خانواده شوهرم رو گازشون پارچه پهن میکنن 

اتیش نمیگیره ایا؟

2740
ما برامون مهم نیست اگه یه تیکه برنج ته دیگی، روی دیس برنج باشه خانواده شوهرم بی احترامی می دونن یع ...

ماهم بد میدونیم 😁😁😁عروس ماهم ته دیگ وبابرنج قاطیکرد تو دیس گذاشت عصبیم کرد واقعا😒😒