2752
2734
بعد اینکه تو فلاسک چای دم کردن دلیل بر کهنه بودن چای نمیشه که ادعا دارید ما چای تازه دم میخوریم خب م ...

من قصدم سركوب كردن استفاده از فلاسك نيست.فقط ديدم شما خيلى عجيب پافشارى ميكنيد كه همه اينجورن خواستم بگم همه اينجور نيستن.هركس يه روش داره در استفاده از چاى و همه هم محترمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا عین ما تو خونه ما یکی نمیومد مامانم حتما سهمش نگه میداشت و کسی نمیخورد ولی خونه پدرشوهرم اصلا ...

وای منم نامزد بودم...تو کل چهارسال نامزدیم ۴بار رفتم اونجا فقط اونم با اصرار زیاد...بعد یبارش اینا کله پاچه برا نهار گذاشته بودن...مادرشوهرم بمن گفت برو لباس های شوهرتو اویز کن...تا رفتم و اومدم دیدم نهار خوردن و جمع کردن😐😂اصلا باور نمیشد...برای شوهرم گذاشته بودن...ولی برا من نه

بعد شوهرم ک از سرکار اومد دیگه باهاش برگشتم خونه ی دل سیر نهار خوردم😂😂😂

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
واسه ده نفر مهمان میشه بفرمایید در دقیقه چندتا قوری دم میکنید؟؟🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم ی قوری بزرگ ما داریم مخصوص تعداد مهمون‌بالا 😁کتری شیردارام ک ۶لیتری هست 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2731
عزیزم اول اینکه چای خوب بخری دوم اینکه وقتی آب جوش اومده خواستی بریزی توی قوری اول کم بریز مثلا اند ...

ممنون لطف کردی🌹🌹🌹

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
میخان روغنی نشه احتمالا  از خدا پنهان نیس از شما چه پنهان منم دو هفته س انداختم و فقط رو دو تا ...

پارچه نمیسوزه؟ حالا ما فویل میکشیم رو صفحه 😕😳😲ولی پارچه دیگه خدایی نمیشهههه

اصلا خطرناکه 

یه عادتی که برام عجیب بود این بود که نه مادر شوهرم و نه شوهرم شورت نمیپوشن زیر شلوار‌ .بعدا فهمیدم ب ...

این خیلی بده خیلیییی. خیلیم زشته

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2706