2733
2739
عنوان

هدیه شوهرم بخاطر زدن سیلی😔

| مشاهده متن کامل بحث + 29966 بازدید | 814 پست

عزیزم یه سؤال میپرسم راستشو بگو؟؟خودت ته دلت یه ذره هم دوسش نداری؟من حس میکنم خودتم کمی دوسش داری.رابطه ی زناشویی اگه یه طرفه باشه امکان نداره مرد دوباره این کارو بکنه.وقتی سه بار در هفته رابطه دارین نشون از علاقست.ببخشید اگه قضاوتم نا به جاست.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم یه سؤال میپرسم راستشو بگو؟؟خودت ته دلت یه ذره هم دوسش نداری؟من حس میکنم خودتم کمی دوسش داری.را ...

ازش متنفرم ولی وقتی بهش فکر میکنم دوس دارم درست بشه

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی عکس خودتو شوهرت و میزاری ببینم؟

خیلی کنجکاو شدم

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤
اسی عکس خودتو شوهرت و میزاری ببینم؟ خیلی کنجکاو شدم

عزیزم گوشی ندارم فروختمش اینم مال شوهرمه وقتی خوابه میام سایت عکس توش نیست

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
2728