2410
2553
عنوان

هدیه شوهرم بخاطر زدن سیلی😔

29958 بازدید | 814 پست

شوهرم بخاطر اینکه سیلی زد تو گوشم انروز برام یه تاپ کادو خرید ولی حتی دوس ندارم بپوشمش حالم ازش بهم میخوره توبه کرده بود که دیگه نه خیانت کنه نه کتک بزنه وای سر سفره جلو پسرم سیلی زد تو گوشم که با اشک غذانو خوردم😖

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

اوند خونه گفت یه دختری سوار ناشین شد عجب ک و س ی بود منم ناراحت شدم گفت نترس توبه کردم هیچ کاری نکردم فقط رسوندمش گفت دختره بهم گفت دوس دختر داری گفتم نه 😔منم گفتم چرا بهش نگفتی زن دارم گفت خوب نپرسید چون گفتم چرا رسوندیش چرا سوارش کردی سیلی زد تو گوشم و خواست بشقاب برداره بزنه توصورتم ولی جلو خودشو گرفت

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .

باید بزنی بکشیش و تمام 

فقط فقط مـــــــــــی کشــــــــــــم ....                 کاربر @تپلوم                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 خـــــــــوش قلــــب تــــرین  دخـــــتر دنــــیــا...
وای چطوری این زندگی رو تحمل میکنید همش خیانت دعا میکنم شوهرت بمیره که راحت شی  نمیتونی جداشی ...

انشااه

بشقابو براش شیاف میکردی😅🤣

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2706