2737
2734
خب پس بنده خدا تقصیری نداشته، مجبور بوده بره وای چقدر بد‌... چقدر تصادفتون سنگین بوده که منجر به سق ...

نه عزيزم سقط عمدي بود رفته بوديم از دارو خونه داروهايي كه دكتر نوشته بود بگيريم تصادف كرديم 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
نه عزيزم سقط عمدي بود رفته بوديم از دارو خونه داروهايي كه دكتر نوشته بود بگيريم تصادف كرديم 

الان متوجه شدم

وای ک چه لحظات بدی بود... امروز ۳روز میشه پریودم دیر شده دارم سکته میکنم..😣

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان متوجه شدم وای ک چه لحظات بدی بود... امروز ۳روز میشه پریودم دیر شده دارم سکته میکنم..😣

منم دو روزي به پريم مونده🙁 شوهرم پريروز داشت ميگفت جدي چرا حامله نميشي؟؟؟ گفتم من كه مشكلي ندارم سونو و چكاپ رفتم گفتن سالم سالمي توم كه سالمي چون قبلا حامله شدم اين وسط مشكل فقط اينه كه خدا قهرش اومده يه بار اين نعمتو بهمون داده و پسش زديم ناشكري كرديم براي همين ديگه بهمون نميده 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

من شوهرم همون يكبار اينقد درد كشيدم و گريه كردم ديگه گفت اگه زمان به عقب برميگشت اين كارو نميكردم همونجا گفت اگه دوباره توي عقد حامله بشي فقط ميبرمت 

2731

الانم كه من همش بهش عذاب وجدان تزريق ميكنم 🤣 الان ميخواد هي ميگم خدا نميده فلان

شما هم اینجوری

من ۷ساله فقط ۳روز میشم

علتش ونمیدونم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

من بدبخت ۲۲ساله مجرد هم تنبلی تخمدان دارم هم‌توده تو سینه ک رازیانه هم نمیتونم‌بخورم برا درمان تنبلی قرص هورمونی هم نمیتونم....۳روز میشم

گل محمدی من،مپرس!به غم‌دچار چنانم،ک غم دچار من است...
منم دو روزي به پريم مونده🙁 شوهرم پريروز داشت ميگفت جدي چرا حامله نميشي؟؟؟ گفتم من كه مشكلي ندارم سو ...

شما رو نمیدونم ولی من همچین چیزیو قبول ندارم

اگه واقعا طالبشین ایشالله به زودی به خواسته اتون میرسین🌷

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
شما رو نمیدونم ولی من همچین چیزیو قبول ندارم اگه واقعا طالبشین ایشالله به زودی به خواسته اتون میرسی ...

من خيلي عذاب وجدان دارم بابت اون سقطم 

من خيلي عذاب وجدان دارم بابت اون سقطم 

من قبلا داشتم ولی الان نه چون مطمئنم خیلی خوشبخت بودن که تو این وضعیت و مملکت به دنیا نیومدن..اونقدر خوشبخت که شانس به دنیا اومدنو پیدا نکردن تا مثل ما رنج بکشن