2733
2734
عنوان

بیایین نظرتونو راجبه این مردبهم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 87 پست
ن عزیزشوهرمع

شخصیتا رمانین؟  شوخی کردم خوب هرکس در کنار رفتارای خوبیایی که داره  رفتارای بدیم داره دیگه همه کامل ادم خوب یا ادم بدی نیستن نمونش شوهر شما درکنار این همه رفتار خوب شاید رفتار بد هم داشته باشه که شاید بتونسن ویا شاید نتونین کنا بیاین ولی من بودم برام مهم نبود این رفتارش ولی سعی میکردم یکم روی این رفتارش کار کنم شاید بزاره کنار

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماجفتمون خیلی مقیدیم هروقتم میخوره ۱۰۰در۱۰۰تصادف میکنه  ولی گاهی واقعا فشارمیادبهش

خب وقتی مقیدید باهاشون صحبت کنید قرارنیست هروقت عصبانی شدن دست از عقایداتون بردارن 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2728
ماجفتمون خیلی مقیدیم هروقتم میخوره ۱۰۰در۱۰۰تصادف میکنه  ولی گاهی واقعا فشارمیادبهش

خب باید مدیریت درست احساساتش رو یاد بگیره!

یکی وقتی عصبیه قدم میزنه ،آب میخوره،نفس عمیق میکشه،لااقل چند ساعتی با خودش خلوت میکنه یا با خدا یا با طبیعت و ... 

یکیم مشروب میخوره یا میره مواد میکشه یا با دوستای لاتش میره اینور اونور یا مهمونیای اونجوری و ...

هرکسی با ی چیزی خودشو میخواد آروم کنه اما باید دید نتیجه ی هر کدوم چی میشه! همینایی ک مثال زدم کاملا معلومه آخرشون ب چی ختم میشه...

انتخاب با خود آدمه

2740
به خودش که میزنه!!! بدن خودش که آسیب میبینه چرا میگی خوبه!؟ این چه حرفیه!؟

این نظر منه...

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

داشتم عاشق این شخصیت میشدم که یهو وسطش همه چیز خراب شد 

مشروب حرامه البته شاید بعضی ها براشون مهم نیست

از سیگار متنفرم 

من دختر دلنازک و احساساتی هستم پس نمیتونم با کسی باشم که سرد باشه و فقط موقع راب طه من را بخواد

میشه برام یه صلوات بفرستید؟اگه فرستادید بگید من براتون بفرستم  
شخصیتا رمانین؟    شوخی کردم خوب هرکس در کنار رفتارای خوبیایی که داره  رفتارای بدیم دا ...

ی وقتایی گندمیزنه ب اعصابم بخدا بجون بچم  چطوربگم فک کن من شامی ک دوس داره میپزم بخودم مبرسم همه چی تموم منتظرم ک عشقم بیادبعد اقا بابوی گندالکل واینامیاد لب میزنه راه رفتنش چرت وپرت میکنه منم تاصبح باید نگران باشم ک یوقت چیزیش نشه

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
ن عزیزشوهرمع

شما اولش ک این اقا رو انتخاب کردی اینارو میدونستی ؟ 

اگ اره ک پس  انتخاب خودت بوده ... 

ولی  قطعا وختی اینقدر پشتتونه شما میتونین کمکش کنین ک تغییر کنه .. اگر مذهبیه یا نیست با مطالب دینی بیشتر اشنتش کنین  ان شاءالله درست میشن ...  و در ضمن همه اونایی ک گفتین خوب و عالین اما مهمتر از اونا سلامت عقل و اراده انسانه ...  اگر کسی استفاده از مشروب بیش از حد یا حتی ب مقدار کم اما مداوم داشته باشه عقلش زائل میشه و قطعا تصمیم درستی نخواهد گرفت ..‌ ضمن اینکه ایشون قراره پدری باشن  شایدم هستن .. بنابراین اگ اینطور رفتار کنن روی فرزندانشونم تاثیر داره ..  همه اونا ب کنار اما از تمکین مالی و همه اینها مهمتر اخلاق  هست ک ایشون بد اخلاقی میکنن ..‌ شعی کنین  طبق مزاجشون بشون غذا بدید و داروی مزاجیشونو بدین مصرف کنه ... و باز هم مطالب دینیو باهم مرور کنین ان شاءالله ک خیره 

با مشروب وسیگار به هیچ وجه کنار نمیومدم  اما حالا که انقدر عاشقته اراده کن ترکش بده

تاحالا صدبارقسم خورده ی چن روزمیمونه بعددوباره میره سراغش

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
2706