2737
2734
عنوان

بیایین نظرتونو راجبه این مردبهم بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 87 پست
مصرفشون زیاده؟؟ مثلا چندروز یبار یا چند هفته یبار؟

مثلا ی مشکلی ک پیش میادتوزندگیمون دیگه تایه مدتی میزنه توکارمشروب وقتی مشکلی نداریم همه چی اوکیه نمیخوره ولی کافیه ی گره بیوفته توکارمون بجااینکه تلاش کنه حلش کنه مشروب میخوره میگه میخورم ک یادم بره

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
دوره های کیمیای عشقش بی نظیییییر و فوق العاده ان جوونای فامیلمون رو خیلی وقته با این کانال و مشاورش ...

ممنون عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دمت گرم ادامه بده گذاشتن برات توی ابنمک چرا که نه هر کسی برا چیزی دوست داره بهشت بره 😘

حوری زن هم میخواممممم   

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
مثلا ی مشکلی ک پیش میادتوزندگیمون دیگه تایه مدتی میزنه توکارمشروب وقتی مشکلی نداریم همه چی اوکیه نمی ...

با یه مشاور مشورت کن 

واقعا حیفه زندگیتون و شوهرتون باتوجه به بقیه ی خصوصیات خوبش ارزش اینو داره بهش کمک کنی 

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…
2728
خب الان ک اینهمه دوستون داره از این علاقش ب خودتون و اینقدر ک ب شما اهمیت میده و تاثیر گذاریتون استف ...

ممنون گلم بابت راهنماییت خداخیرت بده کاشکی درست بشه خستم کرده میترسم رودخترم اثربزاره

با یه مشاور مشورت کن  واقعا حیفه زندگیتون و شوهرتون باتوجه به بقیه ی خصوصیات خوبش ارزش اینو دا ...

بخداباباش میگه ول کن اینو این درست بشونیس ولی من خیلی دوسدارم بزاره کنارمیدونم خودشم راضی نیس ولی نمیدونم بایدچیکارکنم

2738
بخداباباش میگه ول کن اینو این درست بشونیس ولی من خیلی دوسدارم بزاره کنارمیدونم خودشم راضی نیس ولی نم ...

توکلت به خدا باشه عزیزم ازش کمک بگیر

انشاالله همه چی حل میشه

آدمی شاگرد و درد اُستاد اوست…
اسم رمان استارتر مغرور من خخخخخ

نه والا... تقریبا شخصیت شوهر منو داره ولی سیگاری نیس شوهرم ... چرا میگین مشروب نه؟؟؟ شهر ما انگار ی چیز عادیه چرا پس🤦‍♀️

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
ماجفتمون خیلی مقیدیم هروقتم میخوره ۱۰۰در۱۰۰تصادف میکنه  ولی گاهی واقعا فشارمیادبهش

صادفش ربطی ب مقید بودنش نداره گل... فک کردی چوب خداس؟؟؟ عزیزم زیاد بری بالا گیج میشی میخوری ب در و دیفال😏 تگری هم چوب خدا نیستا عوارض مشروبه هه

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
ی وقتایی گندمیزنه ب اعصابم بخدا بجون بچم  چطوربگم فک کن من شامی ک دوس داره میپزم بخودم مبرسم هم ...

بذار بت بگم چبکار کن... وقتایی ک پاتیل میاد خونه هر کار دوس داری باش بکن بزنش چوب کن تو کوووو.نش اصلا فرداش یادش نمیاو🤣🤣 بعدم یه جا بخوابه که اگه خواس تگری بزنه سری بره تو دسشویی یا حموم تگری ک زد ی لیوان اب قند بش بده تا فردا ظهر میخوابه... اگرم دیدی حاش بده و بالا نمیاره ی تیکه کره بنداز تو حلقش بالا بیاره و .....