2733
2734
عنوان

🌸🕋 سفره صلوات هدیه به حضرت باب الحوائج امام جواد(ع)🕋🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 186 پست
ممنووونم عزیزم، منم  ۲۰۰ صلوات تقدیم به حضرت جوادالائمه، برای حاجتروایی خودت عزیزم و حاجتتروا ...

فدات عزیزم 💕 انشاالله حاجتت روا گلم 🌹 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم میتونم بفرستم؟ ۲۰۰۰ تا می فرستم...التماس دعا

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

100 تا من 

خدایا میشه بیاد اون روزی که فرزندمو بقلم بگیرمو ازین استرس بیرون بیام و وقتی ب گذشته نگا کنم بگم ای بابا چقدر من ترسو بودم همش گذشت و رفت و نتیجه ی تلاشم پسر خوشگلمه که توی بقلمه . خدایا کمکم کن 
2738
منم میتونم بفرستم؟ ۲۰۰۰ تا می فرستم...التماس دعا

چرا نشه عزیزم این چه سوالیه عزیزدلین 😍💖

۲۰۰۰ تا رو جمع زدم هزاران هزاران ارزو و حاجتت براورده بشه الهی 🙏💖

الهی به امید خودت
منم دوس دارم بگم ولی نمیدونم وقتش گذشته یا نه ولی واسه صاحب خونه شدن همه مستاحرا ۲۰۰میگم 

وقتش نگذشته این ۲۰۰ رو جمع کردم ، برای هرکدوم از ائمه خواستین بفرستین تعدادشو بهم بگین جمع میزنم با صلواتهاش توو پست مینویسم 🙏🍬🍬

الهی دعای خیرتون براورده بشه و همه صاحب خونه بشن به حق چهارده معصوم  

الهی به امید خودت
تا کی وقت داریم

سلام عزیزدلم وقت هست ، ۱۴ روز  پست سفره صلوات گذاشتیم. که دو روز دیگه تموم میشه برای آقا امام حسن عسکری و آقا امام زمان مونده ... توو این مدت باقی مونده برای هرکدوم از ائمه خواستین صلوات بفرستین کامنت بزارین تعدادش رو .(بعد از اینم بازم خواستین صلوات بفرستین زمان نداره)

برای امام جوادالائمه هم میتونین همینجا کامنت بزارین ❤

تاپیک بقیه معصومین هم توو تاپیکام هست

الهی به امید خودت
2706