2737
2739
عنوان

مقدار عدد بتا؟

131543 بازدید | 66 پست
خانومای عزیز کسی میدونه میزان بتا در اوایل ماه دوم تا چقدر باید باشه؟ یعنی استاندارد خاصی داره؟

من دقیقا" دو هفته بعد از تاخیر در پریودم رفتم آزمایش دادم عدد بتام را زده بود بیشتر از 250...و نتیجه بارداری هم مثبت ...
فکر میکنم خیلی کمه عددش...
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
عزیزم من با 5 روز تاخیر بتام 100 بود

به دکترم گفتم که نگرانم چون بتا پایینه

گفت بعضی آزمایشگاها تا بتا مثبت میشه ولش میکنن یعنی دیگه آزمایش رو ادامه نمیدن تا عدد دقیق رو به دست بیارن

اگر خیلی نگرانی برو تیتر بتا بده که دقیقه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیتر بتا چیه؟
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2731
مرسی عزیزم...آخه دیدم بتاها بالای 500 بوده

بارداریم که احتمالا خیلی سخت باشه...تهوع یک هفته است بیچاره ام کرده...فکر کن از آب هم حالم به هم میخوره...

نی نی دومم هست ایشالا...برا دخترم وضعم خیلی بهتر بود

2738
میترا جون برا شما چند روز بعد پری 170 بود؟
مبارکباشه عزیزم.انشاالله به سلامتی.برامنم دعاکن مامان بشم.
یه دکتر خیلی معروف میگفت حالت تهوع بارداری نشانه ی خوبیه برا اینکه بارداری طبیعی را در پیش داری.میگفت ما هروقت کسی با حالت تهوع روبرو میشه خیالمون راحت میشه که روند طبیعی را داره طی میکنه.من دوتا بارداری داشتم ناموفق هردوتاش هم اصلا حالت تهوع نداشتم.
مرسی گلم...ایشالا شما هم زودی میای خبر بارداری و تهوع خودتو میدی...

عزیزم نگران نباش من سر بچه اولم بتام 1000 بود سر این یکی 300 بود هیچ مشکلی هم ندارم الان دوماه ونیمه دکتر تو سونو گرافی گفت طبیعیه حالت تهوع هم نداشتم الان یه ذره بعضی وقتا که گرسنه باشم بهم دست میده ولی خونریزی داشتم اولش یه کم که با شیاف پروژسترون واستراحت رفع شد من سر بچه اولم هم اصلا تهوع نداشتم وهیچ مشکلی هم پیش نیومد ولی از بوی غذا خیلی بدم میامد این دفعه از بو هم بدم نمیاد در کل بیخود نگران نباش شاید جنسیت بچه هات فرق داشته باشه البته من خودم هنوز جنسیت این یکی را نمی دونم .ولی شنیدم برای پسرها بتا دیرتر بالا میره بازهم نمیشه روش حساب کردموفق باشی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=565480&PageNumber=14&msg=ok

****ختم دست جمعی یاسین* سهم شما خواندن فقط یک بار سوره یاسین تا شب میلاد امام رضا* برای مامان شدن****
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
2706