2737
2734
عنوان

مامان ها کمکککککککک

876 بازدید | 11 پست

من اصلاً حواسم نبودکه باردارم یکهواز خودبی خود شدم وبا دوستام شروع به دنبال بازی کردیم او نهانمی دونن من حاملم الان هفته هفت هستم یک هومجبور شدم از روی یک جوی بلند بپرم بعد از پریدن تازه یادم افتاد که ممکنه برای نی نی خطر داشته باشه می دونم مامان بی فکری بودم ولی تو رو خدا کمک کنید چقدر امکان سقط هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شادی جون راستش من خودم بچه ناخواسته هستم. ههههههههه مامانم کلی بار سنگین جابجا کرد بپر بپر کرد منم سفت سرجام نشستم. الان هم اونقدر دختر خوبی هستم خوب شد سقط نشدم. ههههههههههه مامان منم خیلی مهر مادریش قوی بوده!
عزیزم نگران نباش اگر قرار بود بیوفته همون موقع به خونریزی میوفتادی مادر شوهرم میخواست بچشو سقط کنه کپسول گاز برداشت هیچیش نشد به جاش زن پسر خالم کلی مراقب بود بچش افتاد اگه همون موقع چیزی نشد نترس دیگه میخوای 100% مطمئن بشی برو دکتر نهایت:))
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
عزیزم نگران نباش اگه بخواد بمونه میمونه.من واسه بارداری اقدام کرده بودم ولی نمیدونستم حامله ام.هرشب با همسرم میرفتیم بیرون من انقدر میدویدم.هیچی هم نشد
ایشالا 9ماه به راحتی سپری کنی
خدایا برسان گم کرده ای که سال ها فانوس به دست به دنبالش می گردیم...امروز دعا واسه ظهور آقا فراموش نشه . خدایا خودت پسرامو شوهرموبرام حفظشون کن