2737
2739
پدر و مادرم از هم جدا شدن😔😔😔 آخه چطور اینو بهش بگم  حالم اصلا خوب نیست اصلا باورم نمیشه خو ...

خدای من گندم ... !

کاملا ؟ چطور یهو پیش اومده ؟ با شما بچه ها حرف نزدن ؟ این باید بگی حتی شک نکن فقط نحوه بیانش مهمه چون تصورش دزمورد خودتم بد میشه 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
پدر و مادرم از هم جدا شدن😔😔😔 آخه چطور اینو بهش بگم  حالم اصلا خوب نیست اصلا باورم نمیشه خو ...

چه خبر شکه کننده ای

گندم خانوم بالاخره سید که باید بدونه،این موضوعی نیست که بشه قایم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خبر شکه کننده ای گندم خانوم بالاخره سید که باید بدونه،این موضوعی نیست که بشه قایم کرد

چه طوری بگم 😢

خودم هنوز شوکه ام 

همیشه به پدر و مادرم و آرامش خونه مون افتخار میکردم 

الان چی بهش بگم 

بگم دیگه یه خونواده ی از هم پاشیده دارم 

اگه خونواده ش بفهمن 😔

خیلی احساس سرشکسته گی دارم 

خوشحال میشم پیجم 

این خبر باید در اسرع وقت بهش بگی تردید نکن اصلا گریه کن با حال خراب بهش بگو بهش پناه ببر و تو بغلش اینو بگو نحوه بیانش کاملا برنامه ریزی کن اصلا روی پنهان کردنش فکرم نکن 

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 
2728
خدای من گندم ... ! کاملا ؟ چطور یهو پیش اومده ؟ با شما بچه ها حرف نزدن ؟ این باید بگی حتی شک نکن فق ...

من هنوز خودم باورم نمیشه 

حتی نتونستم به پدر و مادرم اعتراض کنم 

آخه چی بگم 

داداشم هنوز سربازه ، اونم خبر نداره 

توی این چند روز اینقدر فکر و خیال کردم و به داداشم فکر کردم دارم دیوونه میشم 

خوشحال میشم پیجم 

گندم نمیشه با مامان و بابات حرف بزنی ؟ و تاثیر جداییشون تو زندگیت بگی ؟ 

بمیرم برات این خبرخودش به تنهایی دل ادمو به آتیش میکشه و خروارها بغض داره باز بیای به چجوری گفتنش به غریبه ها هم فکر کنی 😢😢😢

چه طوری بگم 😢 خودم هنوز شوکه ام  همیشه به پدر و مادرم و آرامش خونه مون افتخار میکردم  ...

حق دارین،واقعا سخته.

قطعا هر کی بشنوه شوکه میشه.

ولی اینم خوب میدونم که شما فوق العاده صبورین،توان مبارزه و جنگیدن با سختی ها رو دارین.

اگه فک میکنین که امکان داره اوضاع خونواده تون دوباره درست شه،نگفتنش بهتره.

این خبر باید در اسرع وقت بهش بگی تردید نکن اصلا گریه کن با حال خراب بهش بگو بهش پناه ببر و تو بغلش ا ...

چرا ، یعنی واقعا اینقدر مهمه ؟

میترسم یه وقت فکر کنه حالا که دیگه خونواده ای ندارم میتونه بیشتر اذیتم کنه 

خودم باورم نمیشه که دیگه خونواده م از هم پاشیده

خوشحال میشم پیجم 
2738
چرا ، یعنی واقعا اینقدر مهمه ؟ میترسم یه وقت فکر کنه حالا که دیگه خونواده ای ندارم میتونه بیشتر ...

معلومه که مهمه،اگه قطعی باشه که نمیشه قایمش کرد.

تازه اگرم سید متوجه بشه که همچین چیزی رو قایم کردین،ناراحت میشه و شایدم با خودش فک کنه که شما اونو محرم اسرارتون ندونستین.

کاش با دکترتون مشورت می کردین

گندم جان واقعا متاسفم خدا بهتون آرامش بده😔شما از صبوری پدرتون همیشه میگفتید.واقعا خبر شوکه کننده بود

گندم نمیشه با مامان و بابات حرف بزنی ؟ و تاثیر جداییشون تو زندگیت بگی ؟  بمیرم برات این خبرخود ...

الان که می خواستم اینجا حرفش بزنم 

ده بار نوشتم ، پشیمون شدم پاک کردم 

ولی امشب دیگه خیلی دلم پر بود اگه اینجا نمی گفتم خفه میشدم 

اصلا زبونم نمیچرخه ، 

آخه طلاق ! 

اونم توی این سن و سال ! 

خیلی ازشون دلگیرم ، خیلی 

خوشحال میشم پیجم 
چرا ، یعنی واقعا اینقدر مهمه ؟ میترسم یه وقت فکر کنه حالا که دیگه خونواده ای ندارم میتونه بیشتر ...

آره خیلی مهمه اونم برای مازیار که کوچکترین تغییرات براش مهمه ، تو خانواده داری گندم پدرت همچنان پشتته نترس دختر ، تو دایان داری مرد کوچیکت !

این خبر کوچیکی نیست به زودی خودش میفهمه بهتر اینه خودت بگی 

الان که می خواستم اینجا حرفش بزنم  ده بار نوشتم ، پشیمون شدم پاک کردم  ولی امشب دیگه خیل ...

کاش یه کاربری دیگه برای درد دل کردن داشتین،اونجوری راحت تر بودین.

بعضی وقتا آدم در به در دنبال یه شنونده میگرده،هر چند مجازی هم باشه

2706