2733
2739
عنوان

چه کار کنم؟

128 بازدید | 25 پست

امروز رفته بودم برای جواب آزمایش ، دکتر بهم گفت نمیتونم بچه دار بشم😔

از صبح تا حالا جواب تلفن های نامزدم رو نمیدم نگرانم شده پیام میده. ما هم دیگه رو خیلی دوست داریم اما میدونم اونم بچه خیلی دوست داره. 

یه چشمم اشکه یه چشمم خون. اصلا نمیتونم باور کنم که نمیتونم بچه دار بشم😭

هزینه عملش هم خیلی بالاست پدرم نمیتونه بده اما میدونم نامزدم راحت میتونه بده. خلبان ارتشه، تازگی یخش آب شده بود و باهم خوب حرف میزدیم اما الآن چی 😭 😭 😭 

بهش عادت کردم و دوستش دارم خیلی سخته ازش جدا بشم. میترسم اگه بهش بگم کلا ولم کنه بره😔 الکی هم نگید نمیره ازدواج کنه. یه دختر عمو داره اون خیلی نامزدمو دوست داره. اگه منو ول کنه و خانوادش بفهمن که چه مشکلی دارم صد در صد مجبورش میکنن با اون ازدواج کنه. 

بنظرتون چه کار کنم، بذارم بره یا بهش بگم 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه مشکلت چیه قابل حل نیس مگه اون دوست داره نمیره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
یه نوع کیسته ، انقدر ناراحت بودم حتی متوجه حرفای دکتر نشدم 

دخترعمه منم کیست داشت ولی به اون گفته بود باید زود بچه دارشه. وگرنه بچه دار نمیشه. الان بچه دار شده. ی دکتر دیکه هم برو حتما

2706