2733
2734
عنوان

تجربه من از iui

10604 بازدید | 75 پست

سلام دوستان گل

اول یه مختصری از شرایط‌مون بگم

ما دوسال اقدام بودیم. من اضافه وزن و تخمدان پلی‌کیستیک داشتم همسر هم کمی مورفولوژی اسپرمش مشکل داشت. یعنی مشکل جدیی نداشتیم.

چندین بار هم با لتروزول یا کلومیفن تخمک خوب داشتم ولی بارداز نشدم

خلاصه این ماه با مشورت دکترمون تصمیم به آی یو آی گرفتیم. لتروزول خوردم و روز ۱۱ رفتم سونو تخمک ۱۲ میلی داشتم دوباره روز ۱۵ رفتم سونو که سایزش شده بود ۱۸ میلی متر و دکتر نامه داد برای کلینیک ivf نیکان 

صبح یه ربع به هفت اونجا بودیم کارای پذیرش رو کردیم و حدود ساعت ۸ بود با همسر رفتیم تو اتاقی که نمونه اسپرم رو بگیریم. اتاقش خیلی خوب و امن بود. تخت داشت یه سرویس بهداشتی داشت. کمد داشت. نمونه هم که حاضر شد یه دریچه بود کنارشم یه زنگ. زنگ رو زدیم و دریچه باز شد به یه فضای کوچیک که اون طرفشم دریچه بود. نمونه رو گذاشتیم و بستیم بعدش اون طرف از ازمایشگاه دریچه رو باز کردن و برداشتن. 

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

بعدش رفتم اتاق مشاوره که گفتن چه داروهایی بخورم و کی ازمایش بدم. و اینکه استراحت خاصی نداره بعدش فقط جسم سنگین بلند نکنم

بعد از حدود یک ساعت من رفتم تو اتاق عمل. تو رختکنش مانتو روسری و شلوار و لباس زیر رو دراوردم یه گان پوشیدم و بندشو از پشت بستم و یک کلاه گذاشتم.

کمی هم تو اتاق ریکاوری نشستم تا صدام زدن به یه اتاق کوچک که مخصوص کار اصلی بود. دکتر اومد. نمونه اسپرم رو هم اوردن و گفتن روشو بخون و تایید کن مال خودتونه. دکتر دست به کار شدگ اول دردش در حد معاینه و باز شدن واژن بود ولی دهانه رحمم سفت بود و کاتتر رد نمیشد ازش. برام توضیح داد که مجبوره یه کم خودش باز کنه دهانه رو و باید یه کم درد رو تحمل کنمگ در حد کمتر از ۳۰ ثانیه و قابل تحمل بود.

بعدش ۲۰ دقیقه دراز کشیدم رحم هم چون تحریک میشه یه کم درد حالت پریودی داشتم و چون دهانه رحمم رو دکتر باز کرده بود کمی خونریزی ملایم.

بعد ۲۰ دقیقه رفتم و لباسهامو عوض کردم و اومدیم. تو رختکن هم سرویس بهداشتی داشت که خیلی خوب بود. 

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

من خودم ترجیحم اینه از قبل جزییات کاری که قراره انجام بدم رو بدونم و اماده باشم

امیدوارم به درد دوستان هم بخوره سوالی هم داشتید در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستی دوستان من از مرجع تقلیدم پرسیدم که بعد iui یا ivf غسل برای خانم هم واجبه یا نه

جوابشو وقتی اومد حتما براتون مینویسم اینجا

2740
عزیزم ایشالا که مامان شدی. 

ممنون عزیزم دو هفته باید صبر کنیم

ایشالله بگیره وبمـونه برات چندروزه انتقال دادی

عزیزم امروز بود

باید ۲ هفته صبر کنیم

راستی فکرنکنم به  iui هم بگن انتقال نه؟