2737
2734
عنوان

به نظرتون دکتر من کار درستی کرده!! توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 21 پست
بله عزیزم من پنج سال طول کشید باردار شم مشکلم فقط تنبلی بود

الهی شکر که باردار شدین به سلامتی چیکارا کردین؟

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم
من اضافه وزن ندارم 55 کیلو ام چربی دور شکم هم ندارم چجوری باردار شدی شما؟؟

من تو چند سال کلی آزمایش و دادم عکس رنگی ای یو ای همچی فقط ورزش و کاهش وزن سبک زندگیمو عوض کردم غذای سالم و چیزای گرم خوردم تو پری و چیزایی که خوبه 

معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم🌹❤️🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو چند سال کلی آزمایش و دادم عکس رنگی ای یو ای همچی فقط ورزش و کاهش وزن سبک زندگیمو عوض کردم غذای ...

طبیعی باردار شدین یعنی؟؟؟ بدون دارو؟

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم

من الان روز دوم پریود هستم برای ازمایش fsh و lh باید چیکار کنم بدم دکتر متخصص برام بنویسه؟؟

2728