2410
2553

سلام من pco هستم دو دوره با دارو تحریک تخمک شدم اما نتیجه نداشت الان متوجه شدم دکتر اصلا سطح هورمون های منو بررسی نکرده یعنی درخواست ازمایش نداده میخواستم بدونم به هورمون fsh و lh مرتبط هست مشکل من یا نه ممنون میشم تجربتپن رو بگید

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم

معمولا دكترا همشون همينن بعد كه ما هنهزچيمون بهم بريزه ميگن خودت بچه ميخواستي

كاري كه با من كردن

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
معمولا دكترا همشون همينن بعد كه ما هنهزچيمون بهم بريزه ميگن خودت بچه ميخواستي كاري كه با من كردن

به خدا همینه

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم

همشون همینو میدن منم pco هم فقط تحریک تخمدان رو من اصلا اثر نکرد فقط ورزش کن و وزن کم کن تو‌پریودیم گرم نگهدار دلو کمرتو 

معجزه ها وجود دارن من به معجزه ایمان دارم🌹❤️🙏🏻
2714
منم pco دارم  بله این دو هورمون هیپوفیزی بسیار در تخمک گذاری موثر هستند . الان شما قاعدگیتون م ...

من از ابتدا قاعدگیم مرتب بوده همیشه ولی ایشون فقط دوبار سونوی واژینال انجام دادن گفتن pco درمان با لتروزول و گونال اف اویترال اچ سی جی اصلا هورمون های منو بررسی نکردن!

amh دادی؟ اگه دادی این ازمایش کافیه و نیاز به fsh , lh نیست

نه ندادم الان به من گفته اماده شو برای iui بدون هیچ ازمایشی یه عالمه امپول!!!!!!

همشون همینو میدن منم pco هم فقط تحریک تخمدان رو من اصلا اثر نکرد فقط ورزش کن و وزن کم کن تو‌پریودیم ...

من اضافه وزن ندارم 55 کیلو ام چربی دور شکم هم ندارم چجوری باردار شدی شما؟؟

من وقتی یه سال باردار نشدم رفتم دکتر اولین کاری که کرد چکاپ کامل برا خودمو شوهرم نوشت حتی همون اول ...

به نظرم این بهترین کار هست من تا الان کلی هزینه کردم ملی درد کشیدم به خاطر عوارض دارو ولی احساس میکنم برگشتم خونه اول

2706