2733
2734
عنوان

سقط با سایتوتک

| مشاهده متن کامل بحث + 40432 بازدید | 87 پست

کلا یکم پیاده روی کن دمنوشای گیاهی بخور

بعد از ۱۰روزم برو سونو که بقایا نمونده باشه

انشاالله که بعدش پشیمون نشی

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونستم نگهش دارم و اگر میتونستم حتما نگه میداشتم😔 اما الان استرس دارم که کلش دفع شده باشه.

زير ٢ ماه سخت دفع ميشه

حتما برو سونو تا اخرين قطره دفع شه

دوستم گوش نكرد

كلا نرفت سونو

ديگه نتونست باردار شه به خاطر عفونت شديد رحمش رو از دست داد

مرنج و مرنجان
2731
شما جفت رو دیدید؟ اگر دفع نشده باشه حتما باید کورتاژ کنم؟ من دیروز حیلی ام طناب زدم و ورزش کردم ...

فعاليت سنگين نكن عزيزم با دمنوش دفع ميشه

من خودم ٣ ماه درگير بودم

تا ٣ ماه بقايا داشتم با اينكه ساك دفع شده بود

گياهاي قاعده اور بخور 

اويشن زنجبيل

افسنطين

مرنج و مرنجان

منم برج 2با سایتوتک میخاستم سقط کنم نشد 10تا خوردم سر خونریزی افتادم از 6بدظهر تا آخرشب بند اومد یه تیکه اندازه بند انگشت دفع کردم فک کردم سقط شده ولی رفتم دکتر گف سقط نشده آخرم رفتم کورتاژ کردم بدون بیهوشی و بی حسی خیلی بد بود حتما برو سونو 

2740
نه عزیزم ۸ تا ۱۰ بهترین جواب رو‌میده...

بعد 8 خوبه که جفت تشکیل شده باشه ولی بعضی ها چون دیر لانه گزینی میکنه هفته هاشون فرق داره تو بروشور پزشکی هم گفته بعد 10 هفته..ولی قطعا 6 هفته خوب جواب نمیده

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
بعد 8 خوبه که جفت تشکیل شده باشه ولی بعضی ها چون دیر لانه گزینی میکنه هفته هاشون فرق داره تو بروشور ...

اگه برم بگن کلن سقط نشده کاری به جز کورتاژ نمیتونم بکنم؟ نمیتونم دوباره ۲هفته دیگه که ۸ هفته میشه قرص بخورم؟

منم برج 2با سایتوتک میخاستم سقط کنم نشد 10تا خوردم سر خونریزی افتادم از 6بدظهر تا آخرشب بند اومد یه ...

من خیلی خون ریزی کردم. ولی اگه کلن سقط نشده باشه به جز کورتاژ کار دیگه ای نمیتونم بکنم؟ اخه بارداری اولمه می ترسم کورتاژ کنم

اگه برم بگن کلن سقط نشده کاری به جز کورتاژ نمیتونم بکنم؟ نمیتونم دوباره ۲هفته دیگه که ۸ هفته میشه قر ...

سقط که شده حتما با این خونریززی که گفتی 90 درصد سقط شده ممکنه بقایا داشته باشی که سه تا امپول متیل ارگونوین هر روز یکی میزنن که کامل تخلیه بشه...نشه هم یک هفته قرص میدن بهت... کورتاژ نمیشی...

اگر بر فرض محال نشده بود بازم قرص بخور 3 تا صبح 3 تا شب فردا صبح هم 3 تا تمومه..

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من خیلی خون ریزی کردم. ولی اگه کلن سقط نشده باشه به جز کورتاژ کار دیگه ای نمیتونم بکنم؟ اخه بارداری ...

ن دیگه فک نمیکنم راهه دیگه ایی باشه میتونی بری بیمارستان برای کورتاژ یا ساکشن من رفتم یه دکتریی ک اصن دکتر نبود ادای دکترارو درمیاورد بهشم گفتم میترسم لطفا بیشهوشم کن ولی هیچکاری نکرد مث یه حیوان باهام رفتار کرد تو میتونی بریی بیمارستان بگی قرص سایتوتک خوردم یا خود ب خود سر خون ریزی افتادم البته اول حتما یه سونو برو ب دکتر سونو هم بگو میخواستی سقط کنی درجریان بزار تا بگه دقیقا وضعیت چطوره 

2706