2733
2739
عنوان

یکماهه قهریم😥

2905 بازدید | 144 پست

سلام دوستان.

من و شوهرم بخاطر بی عاطفه بودن و سرد بودن شوهرم بعد اینکه دو روز کارم شده بود گریه و اهمیتی براش نداشت بحث کردیم و من باهاش قهر کردم . الان یکماه گذشته ک حتی یک کلمه هم حرف باهم نزدیم ولی عین خیالش نیست . انگار بود و نبود من فرقی براش نداره .چیکار کنم ؟ خسته شدم بخدا.

سوره مزمل و سوره طلاق و ذکر یاودود

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

کلید مرد.دکتر حبشی.سرچ کن تو نت گوش بده

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نذارین بیشتر بشه . هرچی زمان بگذره اشتی کردن سخت تر میشه .  برید پیش مشاوره حرف بزنید بهتون را ...

اصلا به همدیگه نگاه هم نمیکنیم . همیشه من انعطاف نشون میدادم آشتی میکردیم . الان واقعا دلمو شکسته توقع داشتم از دلم دربیاره . 

۳ بار سوره طلاق یا مزمل 

۱۰۰۱ مرتبه هم ذکر یا ودود 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2706