2737
2739

حامی جون مگه حتمن کسی که پی ار پی میکنه باید تخمک کشی کنه و مراحل بعدی؟؟  مگه تقویت تخمدان و تخمک نیست برای طبیعی باردار شدن؟؟؟ 

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
داخل فولیکول تخمک هست، داخل تخمک که دیگه چیزی نیست که، وقتی میگن فولیکول پوچ یا تخمک پوچ یه معنی دار ...

تخمک پوچ با فولیکل یک معنی نداره تخمکی پوچ هست که تقسیم سلولی در اون بعد از لقاح متوقف بشه و عملا جنینی برای لانه گزینی موجود نباشه و فولیکل پوچ یعنی فولیکل فاقد تخمک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام...بچه ها خواهش میکنم اینجا در مورد روش های مصنوعی باردار شدن صحبت نکنین. اینجا فقط از روش های ط ...

ساحل جون این روش پی ارپی چیه برای منی که هم خودم تخمدانم ۱.۲ وشوهرم ضعیفه میتونم از این روس استفاده کنیم .از ای وی اف بهتر به نظر شما.۷ساله مشکل باروری داریم میتونیم از این روش استفاده کنیم😍😘😍

حامی جون مگه حتمن کسی که پی ار پی میکنه باید تخمک کشی کنه و مراحل بعدی؟؟  مگه تقویت تخمدان و تخ ...

نه لزوما نیازی به تخمک کشی نیست اما پزشک با توجه به شرح حال بیمار تشخیص میده و با رضایت بیمار انجام میشه شما میتونید فقط درخواست پی ار پی داشته باشید چون دکترا به من گفته بودن اهدایی حاضر به انجام هر کاری هستم تا مادر حقیقی فرزندم باشم

2731
من 15ساعت تو راه بودم تا رسیدم چون کسی از مشکلم خبر نداره با هزارتا طرفند اومدم 

ای واای  چقد راه،،، 😥😓فک کن من الان مشتاقم برم همدان و ۱۷/۱۸ ساعت تو راه اونم تو زمستون،،، دخترمم مدزسه داره چ جوری باید از دسش در برم چ بهانه ایی بتراشم واسه خانواده ها😒😧خدایاااااااااا

منتظر معجزه ام😍
منبرای بار اول بود که به این دکتر مراجعه کردم اما روز دوازدهم پریودیم بود که سونو دادن و بدون مصرف ه ...

تخمک کشی واسه چی انجام دادی؟ مگه قراره ای وی اف کنی

منتظر معجزه ام😍
2738
منبرای بار اول بود که به این دکتر مراجعه کردم اما روز دوازدهم پریودیم بود که سونو دادن و بدون مصرف ه ...

😍ای جونم پیاده روی منم امسال قسمتم شد و رفتم

چقد خوب بود، اصن یه حال و هوای دیگه داره این سفر، از صدتا سفر شمال رفتن بهترو باشکوه تر😭دلم خواست دوباره برم...

عزیزم چقدم کار انجام دادی واسه اینکه فولیکول خوب داشته باشی، الهی ب اون پیاده روی اربعینی ک رفتی صاحبش حاجتت رو بده🙏

منتظر معجزه ام😍

سلام دوستان خواهشا هر کس میدونه منو راهنمایی کنه.....من 36سالم چهار ساله اقدام کردم ..اویل دکتر لتروزل و امپول هم داد زدم فولیکول 22داشتم نشد......من بدون دارو خودم فولیکول خوب دارم که نمیشه..........دکتر دیگه نمیرم....عکس رنگی انداختم خوب بود مشکلی نداشتم ..تیرویید دارم که با دارو تقریبا داره خو میشه...پریود منظم 29روزه است............من فقط ازمایش ذخیر تخمدان ندادم دکتر نوشت نرفتم.........دیدم تو این گروه با دخیره کم طبیعی باردار شدن......به نظرتونواین نوشتم سالم کیست هم ندارم....احتمال داره دخیره پایین باشه ......پریود میشم منظم میشه دخیره تخمدان پایین باشه......منو راهنمایی کنید اعصابم بهم ریخته

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
تخمک کشی واسه چی انجام دادی؟ مگه قراره ای وی اف کنی

بله نمیخوام وقتمو تلف کنم همین دوسال و نیم هم اقوام پدرم رو در اوردن ،فعلا قرص ال دی میخورم تا سر موعد که دکتر گفته برم همدان پس امکان طبیعی باردار شدن منتفیه،شاید ماه بعد برای طبیعی اقدام کردم البته اگر کاشت نکردم

😍ای جونم پیاده روی منم امسال قسمتم شد و رفتم چقد خوب بود، اصن یه حال و هوای دیگه داره این سفر، از ...

ممنون ان شاءالله الان هم هر روز پیاه روی،اوابوست و تخم کدو میخورم و عسل و مغزیجات و سیاه دانه ،رویال زل هم اخر دوره شروع میکنم،اینوفولیک هم میخوام بخورم ،بادکش خانگی هم بلدم انجام میدم و روغن سیاه دانه تخمدانم رو باهاش ماساز میدم و اول از همه اش توکل برخدا

بله نمیخوام وقتمو تلف کنم همین دوسال و نیم هم اقوام پدرم رو در اوردن ،فعلا قرص ال دی میخورم تا سر مو ...

مگه ذخیرتون چقدره،،، والا خوبه دوسال میگی من ک الان رفتم تو ۴ساله تو اقدامم تازه یکساله دکترا بهم گفتن ذخیرت کم شده و قبل عید بود دکتررستمی بهم گف اهدایی،،، یعنی تو این سه سال الکی تلاش میکردم،،،، البته یه دکتری همون اوایلی ک سقط کردم و بعد آز دادم جواب آزمو دید گف بهتره الان ای وی اف کنی که من تو کتم نرف ک بعد دوبار بارداری طبیعی بخام برم ای وی اف،،،، ولی الان ب ۴سال پیش نگاه میکنم میگم کاش همون موقع ای وی اف کرده بودم،،، چمیدونستم قراره ۴سال بمونم و ذخیرم کم بشه

منتظر معجزه ام😍
تخمک پوچ با فولیکل یک معنی نداره تخمکی پوچ هست که تقسیم سلولی در اون بعد از لقاح متوقف بشه و عملا جن ...

دوست عزیز وقتی لقاح انجام بگیره تخم تشکیل میشه و اگه تخم بعد از چند تقسیم سلولی رشدش متوقف بشه، نشان دهنده اینه که تخمک یا اسپرم کیفیتش پایین بوده یا مشکل ژنتیکی داشته و...

بعید میدونم ازمایشی وجود داشته باشه که قبل از تخمک کشی نشون بده فولیکول پوچه یا نه، حداقل تا حالا همچین چیزی رو نشنیدم مگر اینکه شما اسم ازمایشتون یادتون بیاد...

هدفم هم گرفتن جواب سوال خودم بود و علاقه ای به بحث و اصراری به قانع کردن کسی ندارم

موفق باشید

2706