2733
2739

سلام...بچه ها خواهش میکنم اینجا در مورد روش های مصنوعی باردار شدن صحبت نکنین. اینجا فقط از روش های طبیعی و تقویتی صحبت کنین و انشالله نتیجه میگیرین...

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
سلام...بچه ها خواهش میکنم اینجا در مورد روش های مصنوعی باردار شدن صحبت نکنین. اینجا فقط از روش های ط ...

سلام ساحل جون    سلام بچه‌ها   من امروز بیست دورم بود این چند روز خیلی زیره دلم سمت چپ درد میکرد ،رفتم دکتر برام سونو داخلی نوشت همه چی اوکی بود و گفت یه تخمک آزاد کردی تخمدان چپ،درد به خاطره اونه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ..ان شاالله خیره واست .به بقیه بگو چی خوردی و چیکار کردی که باعث شده تخمک آزاد کنی .

ممنونم مرسی عزیزم ، انشاالله ،

عزیزم من پستای قبلیم داخل همین تاپیک نوشتم که چه چیزهایی مصرف میکنم ،در کل سبک غذامو به طور کلی تغییر دادم ،همراه با پیاده روی تند و پرهیز از سردیجات،خوردنه انواع ویتامینا ، ...

خانما به دعاهاتون خیلی محتاجم 

2742
بچه ها كاش يكي بياد بگه باردار شدم يه ذره اميد بگيريم من هر روز به اين اميد كه يكي خبر بارداري شو دا ...

وای یعنی میشه منم یه روز بیام اینجا خبر بارداریمو بدم،خدایا خودت خدایی کن همه رو به خواسته دلشون برسون🙏🏻

2740
سلام سلامی دوباره ب همه ی دوستان گلم....من همیشه کنارتونم...من این حرف و ثابت کردم که ذخیره تخمدان ک ...

خدا از ته دلت بشنوه تو رو خدا مارم دعا کن،ذخیره شما چند بود؟چیکار کردی تا باردار شدی؟

بچه ها یه سوال!!! اگه با گرمیجات و ژل رویال و درمان سنتی تقویت کنیم،ازکجا بفهمیم که تخمک و فولیکول دا یم یا نه؟ حتما باید آزمایش بدیم؟ و اینکه اگه کسی تخمک آزاد کنه،چندوقت تخمک میمونه توی تخمدان یا رحم برای اقدام؟ اگه اقدام نشه اون تخمک هدر میره؟ وااااای من هیچی بلد نیستم😭😭😭

بچه ها یه سوال!!! اگه با گرمیجات و ژل رویال و درمان سنتی تقویت کنیم،ازکجا بفهمیم که تخمک و فولیکول د ...

عزیزم اندازه تخمک یا در اصل فولیک ول رو سونو مشخص میکنه دوازدهم تا چهاردهم قاعدگی اگه سونو بدی مشخص میکنه که برایه این ماه فولیکول بدرد بخور داری یا نه ،و تخمک که آزاد بشه فقط بیست و چهار ساعت تو رحم زنده میمونه باید خیلی نزدیک به آزاد سازی اقدام داشته باشی ، تا انشاالله لقاح صورت بگیره و باردار شی ،بله اگه اقدام صورت نگیره یا بارداری اتفاق نیفته ،حالا به هر دلیلی اون تخمک همراه پریودی بعدی از بدن خارج میشه عزیزم 

عزیزم منم چندماه پیش۰/۱بودم الان شده ۰/۰۱،حالا میخوام درمان سنتی شروع منم چندماه ببینم چی میشه،امیدو ...

ان شاءالله عزیزم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

سلام دوس جونیا.

چقدر این چند روز امیدوار بودم و توهم زدم  امروز رفتم تست بارداری دادم منفی شد 

آخه این ماه زیر دلم خیلی درد داشتم اواسط ماه بود تیرکشیدن زیر دلم و رحمم رو تا اعماق وجودم حس میکردم و وحشتناک بود. همون شب نزدیکی داشتم فرداش یه لک قهوه ای دیدم به حدی ذوق زده شدم گفتم این ماه دیگه مامان شدم اما نشد  

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 
عزیزم منم چندماه پیش۰/۱بودم الان شده ۰/۰۱،حالا میخوام درمان سنتی شروع منم چندماه ببینم چی میشه،امیدو ...

چه درمانی؟ یعنی جواب میده؟ به منم بگین تو رو خدا. 

دکتر منو جواب کرده. گفته آندومتریوزم تخمدانمو درگیر کرده ذخیرمو کمتر کرده آزمایش دوناه پیشم دودهم بوده. الانم گفت برو با تخمک کشیم 5درصد جواب میگیری. 

منم میخام بره پیش آصف جاه ببینم چی میگه. 

خیلی ناامیدم.

من دوماه خام گیاهخوارم شدم ولی انگار تاثیر نداشت روم. 

بگین چکار کنم تا ذخیرم لااقل از بین نره

چه درمانی؟ یعنی جواب میده؟ به منم بگین تو رو خدا.  دکتر منو جواب کرده. گفته آندومتریوزم تخمدان ...

والا من راجع به آندومتریوزیوم اطلاعی ندارم ولی اینجا میگن گرمیجات مث دارچین سیاهدونه زنجبیل هل رازیانه تخم هویج گل محمدی جنسینگ پورد کنیم با عسل مخلوط روزی ۲قاشق بخوریم،عرق فراسیون هم شنیدم خوبه،دمپکرده رازیانه.ژل رویال هم اگه اقل باشه روزی یه گرم زیر زبان بزاری.من اینارو میخوام شروع کنم امیدوارم که جواب بگیرم،کپسول ovaboost هم میخوام بگیرم تقویت تخمکه.

2706