2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بغیر میخک دیگه چیا تو کاچی بریزم که موثر باشه؟تخم هویج وبرگ سنجدم گفتن واسه رشد تخمک خوبه

من تو کاچی ،زیره ،هل،جوز هندی،گلاب،خولنجان ،سورنجان،میخک،میریزم 

برای رشد فولیکول اب هویج ،گریپ فوروت ،روغن مالی شکم با روغن سیاه دونه عالیه

صبح و شب ی ق چ سیاه دونه و عسل بخورید ،محل تخمدان ها رو بادکش انجام بدید 

زل رویال و عسل بخورید 

2728
من تو کاچی ،زیره ،هل،جوز هندی،گلاب،خولنجان ،سورنجان،میخک،میریزم  برای رشد فولیکول اب هویج ،گری ...

عزیزم همه ی اینا باهم باید خورده بشه یا فقط یک موردش ؟ 

اخه من تقریبا یه ماهه دارم ژل رویال میخورم 

کاچی هم با روغن زرد دوس ندارم با روغن دیگه مشکلی نداره ؟

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
عزیزم همه ی اینا باهم باید خورده بشه یا فقط یک موردش ؟  اخه من تقریبا یه ماهه دارم ژل رویال می ...

تو کاچی که همه رو بریز اشکال نداره ،روغن زرد عالیه ،ولی زیتون هم میشه ،یا کره محلی 

بقیه هم هرکدوم که برات مقدوره انجام بده نه ایرادی نداره

تو کاچی که همه رو بریز اشکال نداره ،روغن زرد عالیه ،ولی زیتون هم میشه ،یا کره محلی  بقیه هم هر ...

ممنونم عزیزم

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
2738
پیاده روی تو تخمک گذاری خیلی تاثیر داره ،همچنین برای رشد فولیکول تو دوران پریود کاچی درست کنید و توش ...

عزیزم لطفا روش تهیه اش رو اینجا بفرمایید ؟ 

و اینکه برای تقویت تخمدان و تنظیم پریود خوبه ؟

عزیزم باید بری پیش متخصص طب اسلامی تا نتیجه بگیری ..اینطوری سرخود بخوری نتیجه نمیده هرکس نتیجه گرفته ...

منم باه و ابهل رو میخواستم شروع کنم مجددا چند روز خوردم ولی چون خودم خریده بودم بدون توصیه متخصص ترسیدم گذاشتمش کنار مجدد 

عزیزم لطفا روش تهیه اش رو اینجا بفرمایید ؟  و اینکه برای تقویت تخمدان و تنظیم پریود خوبه ؟

برای کاچی اول یک یا دو قاشق ارد رو توی ظرف تفت میدی بدون روغن ،رنگش که نخودی پررنگ شد روغن میریزی توش به اندازه ای که شل بشه ارد ،تو ی ظرف جداگونه اب و نبات و زعفرون رو میزاری تا جوش بیاد جوش که اومد به ارد اضافه میکنی و همه ادویه جات رو بهشون اضافه میکنی و میزاری بجوشه و سفت بشه ،کاچی برای گرم کردن رحم و رشد فولیکول خوبه

برای  تنظیم پریود ،رازیانه خوبه دم کنی بخوری ،یا عرق فراسیون،یا خوردن ی ق چای خوری سر خالی اسفند پاک شده و شسته شده(باید تمیز بشوری وگرنه سمی میشه) هر روز صبح ناشتا

سلام به همگی دوستانی که اینجا در انتظار بارداری هستن و مشکل ذخیره دارن

من یکسال و 10ماه بود که منتظر بودم و AMH=0.36 . یکی از دکتر های معروف توی زمینه ای وی اف نظرش این بود که شانسی برای اینکار ندارم و الکی وقت و سلامتی ام رو براش نذارم، همش بهم میگفت طبیعی شانست بیشتره اما من از عدد آزمایشم نا امید بودم و از اهدایی هم فراری.

اردیبهشت ماه به دکتر دیگه ای مراجعه کردم و اون تصمیم گرفت من رو لاپارا کنه تا شاید علت عدم بارداری با اینکه داروی تقویتی خوردم مشخص بشه.

این رو اخرین را ه دونستم و خودم رو برای هفته ی آینده آماده عمل کرده بودم و فردا وقت ارائه مدارک پزشکی عمل رو داشتم.

5شنبه جواب آزمایش قبل عمل رو که گرفتم تیروییدم بالا تر از حدی بود که دو هفته پیش آزمایش داده بودم (من مشکل کم کاری دارم) شک کردم و بی بی چک گذاشتم که شاید از بارداری باشه و در کمال ناباوری دیدم که مثبت شد و الان باردارم.

این ماه حتی اقدام درست و حسابی نداشتم و یک هفته هم داروهای واژینال برای عفونت استفاده کرده بودم.

خواستم بهتون بگم که اگر خدا بخواد حتما میشه، من هنوزم باور ندارم و هر ساعت خدا رو شکر میکنم.

توی این سه ماه فقط قرص ویتامین تقویت تخمدان خوردم و داروی گیاهی. دوسین و سه شیره .

پیاده روی روزانه 

از خدا می خوام برای همتون این شادی رو به زودی پیش بیاره و این روزهای سخت که خیلی وقتا با نا امیدی همراه میشه تموم بشه