2737
2734
من حدود دو ماهه که هر روز این تاپیک را دنبال میکردم.ولی به صورت خاموش🙃من اوایل فروردین متوجه شدم که ...

عزیزم بهت خیلی تبریک میگم، مبارکت باشه

برای همه بچه های اینجا دعا کن❤️❣️❤️❣️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حدود دو ماهه که هر روز این تاپیک را دنبال میکردم.ولی به صورت خاموش🙃من اوایل فروردین متوجه شدم که ...

عزیزم بهت تبریک میگم. بله واقعا خواست خدا حرف اول و آخر و میزنه. این قرصایی که گفتید با تجویز دکتر خوردین؟ ببخشید سنتونو میشه بگید؟

2728
عزیزم بهت خیلی تبریک میگم، مبارکت باشه برای همه بچه های اینجا دعا کن❤️❣️❤️❣️❤️

الهی همه یه روزی نتیجه پشتکارشونو ببینن...من امروز شرح حال دادم که بدونین غیرممکنی وجد نداره🌺🌺🌺🌺

اخه من هر دکتری رفتم تاحالا. میگن فقط تخمک اهدایی. هیچ کدوم حتی قرص تقویتی هم ندادن

ببین منو تقریبا همه میگفتن اهدایی...به غیر از دکتر کلانتری اصفهان..ایشون واسم اینا رو تجویز کرد...من با این عدد fshهمه میگفتن دیگه پریود هم نمیشی..

ببین منو تقریبا همه میگفتن اهدایی...به غیر از دکتر کلانتری اصفهان..ایشون واسم اینا رو تجویز کرد...من ...

شما از اول ذخیرت کم بود یا با عملی چیزی ذخیرت کم شد؟ چند وقت تو اقدام بودی؟

2738
شما از اول ذخیرت کم بود یا با عملی چیزی ذخیرت کم شد؟ چند وقت تو اقدام بودی؟

من به خاطر کارم دوازده سال بچه نمیخواستم...از قبل از عید ۹۸اقدام کردم ..چون سنم بالا بود خودم از دکتر خواستم تست ذخیره تخمدان بدم که دیدم هی وای من چقدر اوضاعم داغووونه😂😂

ای جوووونم عزیز دلم . واقعا خوشحال شدم واست . تورو خدا واسه همه ی ما دعا کن . الان دعای تو واقعا اجابت میشه 

انشالله که نی نی نازت به سلامتی به دنیا بیاد 

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
ای جوووونم عزیز دلم . واقعا خوشحال شدم واست . تورو خدا واسه همه ی ما دعا کن . الان دعای تو واقعا اجا ...

ممنون عزیزم...من کاملا استرس از نوع ذخیره تخمدان پایین را درک میکنم😉😉الهی هر چه زودتر از این استرس راحت بشین🌺🌺🌺🌺

من همیشه میومدم این تاپیک چک میکردم ببینم کسی جدیدا باردار نشده امیدوار شم.... 

شرایط من خیلی مسخره بود، تو 20 سالگی فهمیدم ذخيرم زیر 1 ! 

بدنم اصلا به داروها جواب نمی‌داد، با 16 تا hmg فقط یه دونه فولی 18 داشتم که iui کردم منفی شد!  

ماه های قبلش هم همینطوری، الکی امیدوار بودم اما آزمایش منفی میشد😒

دیگه بعد اون رفتم دنبال کار های ivf... 

میدونید که به ما چی میگن دکتر ها!  اگه به دارو جواب ندی باید یا تخمک اهدایی بگیری یا همینطوری تلاش کنی شاید شد و فلان... 

دیگه پیه همه چیو به تنم مالیده بودم😥

آزمایش ها رو انجام دادیم، چند تا از آز های هورمونی رو گفتن سه ماه هیچ دارویی استفاده نکن تکرار کن و... 

همه کار ها انجام شد داروهامو گرفتم که پریود شدم شروع کنم، چون زود عفونت میگرفتم دیگه اقدام هم نداشتیم شاید هفته ای یه بار یا کم تر با جلوگیری طبیعی.... 

سه روز گذشت و پریود نشدم... تست زدم مثبت بود😍

بماند بتام هم کم بود هم دیر بالا می‌رفت... لکه بینی داشتم و... (سال قبل هم بارداری پوچ داشتم)  اما از اونجایی که خدا بخواد معجزه کنه نی نی صحیح و سالم بود! 

الانم سه ماهه آخر بارداری سپری میکنم، شب و روز دعا میکنم واسه همه اونايي که مشکل دارن... مخصوصا ذخیره تخمدان کم!  چون عمیقا درک میکنم از همه چی بدتره لعنتی😒

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ممنون عزیزم...من کاملا استرس از نوع ذخیره تخمدان پایین را درک میکنم😉😉الهی هر چه زودتر از این استرس ...

فدات عزیزم . انشالله 

من که واقعا روحیه ام خیلی خرابه 😔😔😔

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
من همیشه میومدم این تاپیک چک میکردم ببینم کسی جدیدا باردار نشده امیدوار شم....  شرایط من خیلی ...

عزیزم مبارکت باشه...ایشالا که سه ماه اخر را هم به خوبی و خوشی سپری کنی🥰🥰🥰🥰