2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تا حالا هزار بار بی بی هاله انداحته ولی کاذب.واسه این نا امیدم😕

فک نمیکنی الان زوده خیلی!!!۲۳ پری خیلی خیلی زوده،الان موقع پریودت شده؟عقب انداختی؟اگه پستای ساحل جونا خونده باشیتوصیه کرده تا۵روز بعداز موعد پری اصلن سراغ علائم وبی بی چک نگردید بزارید نی نی خودش شما رو خبر کنه!

خوب بچه ها امروز ۲۲ پری بودم .دوبارع تخمدان راستم ۳ ۴ تا تیر وحشتناک کشید!!!۲۰ ام هم تخمدان چپم تیر ...

یکی دوبار تخمدانهام قبل از پریودی تیر کشیده 

ولی علایم دیگه بیشتر پیش اومده مثل حساس شدن سینه ها,تهوع و سرگیجه, درد زیر شکم که گاهی به پاهام میکشه ,... که خیلی وقتها به شک افتادم که شاید باردارم ...

2740
فک نمیکنی الان زوده خیلی!!!۲۳ پری خیلی خیلی زوده،الان موقع پریودت شده؟عقب انداختی؟اگه پستای ساحل جون ...

زود هست ولی نه خیلی.چون تخمک گذاریم زود بوده.من فردا یا پس فردا یاید لک بینی داشته باشم.۳روز تا پری مونده خیلی ها ۵روز قبل پری هم تستشون مثبت شده .طاقتم نمیگیره کع نزنم😕

یکی دوبار تخمدانهام قبل از پریودی تیر کشیده  ولی علایم دیگه بیشتر پیش اومده مثل حساس شدن سینه ...

من تا حالا اینجوری نشده بودم تیرای خیلی وحشتناک و کوتاه🥴حالا یا عفونت دارم یا کیست.نمیدونم.باید برم چک کنم

فک نمیکنی الان زوده خیلی!!!۲۳ پری خیلی خیلی زوده،الان موقع پریودت شده؟عقب انداختی؟اگه پستای ساحل جون ...

سلام  شما لینک گروه رو داری تو تلگرام؟

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..
من تا حالا اینجوری نشده بودم تیرای خیلی وحشتناک و کوتاه🥴حالا یا عفونت دارم یا کیست.نمیدونم.باید برم ...

سلام اوضاعت چطوره؟بی بی جدید نگذاشتی؟

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..

خانوما کسی میدونه چجوری میتونم از دکتر میردامادی وقت بگیرم 

توروخدا هرکی میدونه بگه بهم

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!