2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نیازی نیست به ای یو ای  یا  ای وی اف و  یا دیگر روشهای بارداری فکر کنید. ناباروری مثل سرماخوردگی یک بیماریست آنرا درمان کنید.

سلام 

من یک مادرم و دوست دارم تمام بانوان سرزمینم این لذت قشنگ رو تجربه کنن 

لطفا به این آدرس بیاید و مشکلات خودتون در خصوص ناباروری رو  مطرح کنید تا در اولین فرصت ممکن در خصوص درمان ناباروری راه حل های شما را پاسخ دهیم

امیدوارم بتونم در این خصوص مشاور و راهنمای خوبی باشم و رویای بچه دارشدن شمارو به واقعیت تبدیل کنم

ممنون از وقت و اعتمادی که برای من میزارید

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1384451/معجزه-ی-بارداری?postId=44504503

ارزشش رو داره برای فرزند دارشدن این یک راه رو هم امتحان کنید محصولات کاملا گیاهی ( امریکایی )  و به صرفه

دوستان عزیز عرق فراسیون رو حداقل یک ماه امتحان کنید

تو مدتی که به دوستان این عرق رو معرفی کردم خیلی از آنها

کیست سینه و تخمدانشون آب شده

کسانی که فقط با قرص و آمپول پریود می شدند مشکلشون حل شده

نامنظمی پریودی و کم و زیاد بودن آن رفع شده

عفونت های شدید رارفع کرده

کسانی که سالیان زیادی( 10 سال-12 سال-6 سال و....) باردار نمی شدند با این عرق شکر خدا باردار شدند

تخمدان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان خوب شده

البته به شرطی که این عرق کاملا سنتی باشه و به مقدار لازم خورده بشه اثرگذاره

چرا به جای داروهای شیمیایی یک بار این عرق رو امتحان نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟

این لینک نظرات دوستان رو نوشته و با خیال راحت می تونید خریداری کنید

عرقیات باغ گلهای شیراز(تمام عرقیات دارویی و معطر. ابلیمو . ابغوره. شربت ها)

ارسال رایگان به سراسر کشور

09174444261

دوستان سلام کسی با یائسگی زودرس باردار شدم؟

سلام عزیزم. بله باردار شدن. اگر شما این تاپیک رو به. نی میبینی که  بچه ها باردار شدن. از جمله ساحل جان صاحب تاپیک و خیلی های دیگه. یک شرح حال از خودت بزار

این تاپیک دیگه فعالیتی نداره؟ لطفا اگر کانال تل گرام در این مورد دارید منو هم عضو کنید . ممنونم

سلام عزیزم. سوالت چیه. چرا ماهستیم و هرزمان آنلاین بشیم به سوالات  شما جواب میدیم

سلام دوستان

من چند وقتیه با این تایپیک اشنا شدم و از اول همه صفحات رو خوندم

منم پریود نمیشم فقط باید قرص بخورم تا پریود شم

FSH و lh بالا دارم رحم و تخمدانم کوچیکه که با مصرف دارو نرمال میشه ولی باز کوچیک میشه 

۹ ساله در حال تلاش برای مادر شدنم

هر دکتر متخصص میرم تا ازمایشامو میبینه میگه اهدایی

چند سال پیشه مامای با تجربه میرفتم میگفت کاری به ازمایشت ندارم باردار میشی

همش قرص جلوگیری بهم میداد که پریود بشم بعد چند دوره لتروزول خوردم و امپول پروژسترون میزدم فولیکول ۱۲ یا ۱۶ هم داشتم ولی نشد اندومترم از ۴/۹ بالاتر نرفت به زور دارو

تا اینکه منو فرستاد پیش دکتر متخصص برای iui 

پیش دکتر متخصص که رفتم تو پریودی سونو واژینال کرد گفت رحمت کوچیکه و تا ازمایشمو دید گفت باید ... بگیری (چقدر دکترا این جمله رو راحت به کار میبرن بدون مقدمه کاشکی یکم به فکر مریض باشن در صورتی که برای ما خییییلی سخته شنیدنش دلت میخواد همونجا بشینی زاااار بزنی)

بعد گفت این ازمایشو بده ببینم جواب اخرو بهت میگم که میشه یا نه 

ازمایش amh داد همونجا رفتم ازمایش دادم و بعد جوابو بردم براش ( وااااای که اون روز چه حالی داشتم از استرس بی اختیار اشکام میومد)

ذخیره تخمدانم 0/4 بود 

دستیار دکتر دید و گفت ذخیرت خیلی کمه باید ...... بگیری (دوست ندارم اسمشو بگم حالمو بد میکنه) بعد گفت البته یه روزنه امیدی هست یک بار برات امتحان میکنیم اگر نشد بعد....  گفت پریود شدی بیا 

منم قرص خوردم که پریود بشم که با اینجا

اشنا شدم و تصمیمم عوض شد 

با خوندن مطالبتون منم تصمیم گرفتم که با خوردن ویتاگنوس و روشای تقویتی و سنتی  ورزش و فعالیت رو به لطف خدا مصمم اجرا کنم مخصوصا که خبر باردای ام علی رو خوندم و کارایی که انجام دادن چون دقیقا مشکل منو داشتن

البته من خیلی روشهای گیاهی و سنتی مثل حجامت و بادکش رفتم ولی فقط یه دوره انجام دادم و ادامه ندادم 

فقط خدا کمکم کنه که این بار انقد ادامه بدم که به خواست خدا ان شاالله نتیجه شو ببینم و رویاهام به واقعیت بپیونده وخدا فرزند سالم و صالحی بهمون عطا کنه

خداجون به لطف و مهربانیت حسرت مادر شدن و به دل هیچ زنی نذار یا ارحم الراحمین