2737
2739

سلام من ذخیره تخمدانم ۰/۱

یک ساله اقدامیم شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد خداروشکرجواب آزمایشش قابل قبوله خودم درمان شروع کردم دکتر امروز بهم اوابوست داد انشالله ک طبیعی باردار بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من پیش دکتر ویجی کمار رفتم  گفت چون LH ,FSH بالا هست ذخیره هم پایینه هست باردار نمیشی .باید بری تخمک اهدایی . دیگه ناامید شدم . میرم تخمک اهدایی بگیرم 

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
سلام ساحل جون منم هستم،با نظرتم صددرصد موافقم من ذخیرم پایینه و یائسگی زودرسم اما از رو نمیرم

خدا کمکمون کنه ان شاالله...شما چند سالتونه؟؟؟اصلاح سبک کردین؟؟؟

برای همه ی دلها دعا کنین
2728
بچه ها من پیش دکتر ویجی کمار رفتم  گفت چون LH ,FSH بالا هست ذخیره هم پایینه هست باردار نمیشی .ب ...

ای بابا! توکلت به خدا باشه.  اصلاح سبک تاجیک رو انجام نمیدی؟ چه بسیااار مواردی می‌ذاره که نتیجه گرفتن پریودشون برگشته باردار هم شدند

2740
روغن مصرفی باید دنبه یا زیتون ، کنجد ولی کارخانه ایی نباشه  شب حتما باید قبل ۱۲ شب بخوابی  ...

عزیزم آز دادی شما؟؟ذخیرت چند بود?

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

سلام به همگی

اول از همه از خانمایی که تجربه شون رو اینجا نوشتن تشکر میکنم به ویژه ساحل جان که امیدوارم بهترین ها تو زندگی براش پیش بیاد. 

من ۳۹ سالمه و ۳ سال پیش ازدواج کردم و قصد و اقدام به بارداری تو این مدت نداشتم. چند ماه پیش که تصمیم به بارداری گرفتیم به خاطر سن بالا و اولین بارداریم بود قبل از هر کاری متاسفانه رفتم پیش یه دکتر که اگه آزمایشی مکملی چیزی لازم هست برام تجویز کنن. این خانم تو ازمایشاتش برام ذخیره تخمدان هم نوشته بود. نتیجه آزمایشم ۰/۱۸ شد که از کمترین مقدار رنج ازمایش برای سنم ۰/۴۵ هم پایینتر بود. خودم از دیدن نتیجه ناراحت شدم در مورد amh چیزی که تا قبلش اصلا نمیدونستم چیه. متاسفانه برخورد دکتر خیلی مایوس کننده بود وقتی نتیجه رو دید و با چهره درهم و تاسف گفت خیلی ذخیره ت کمه و باید بری ivf و من گفتو تا الان اقدام به بارداری نداشتم گفت خب برو دو ماه اقدام کن نشد بیا ivf ولی احتمالش کمه و معجزه س و از این حرفا. برام اووبوست، کوآنزیم کیوتن و یدوفولیک نوشت. من با حال خراب برگشتم خونه و شروع کردم سرچ کردن و خوندن مقاله در مورد ذخیره تخمدان و آی وی اف و … که بالاخره به این تاپیک رسیدم و وقتی تجربیات مثبت بقیه رو خوندم امیدوار شدم و گفتم تا یکسال هم اگه طبیعی باردار نشم نمیرم ivf چون واقعا وقتی ذخیره پایینه احتمال موفقیتش هم خیلییی پایینه. از توصیه هایی که اینجا نوشته بودن من اینکارارو انجام دادم: خودم و همسرم ناشتا خوردن یه فاشق سیاهدانه و عسل، خوردن روزانه آجیل خام و موز، تهیه غذا با روغن زیتون ارگانیک، خوردن نیمرو با روغن زیتون و خرما، خوردن غذاها و میوه های گرمی، ماساژ شکم با روغن سیاهدانه هر شب، خوردن قرص رویال ژل، پیاده روی روزانه و خواب منظم تر. که البته سیاهدانه ناشتا رو تا تخمک گذاری خوردم و بعد تخمک گذاری برای لانه گزینی اناناس میخوردم. نتیجه اینکه خدا رو شکر همون ماه اول باردار شدم. با توجه به اینکه من قبلا اقدام بارداری نداشتم واقعا نمیشه گفت تاثیر اینا بوده یا نه ولی انرژی مثبتی که از این تاپیک و با همین روشهای ساده گرفتم رو به نظر خودم حتما موثر بوده. چیزی که هست قرص اووبوست شدیدا ترشح تخمک گذاریم رو زیاد کرد و مطمینم این تغذیه و ماساژ هم باعث تقویت خودم و همسرم شد. خدا رو شکر الان ۴ ماهمه و مشکلی ندارم. فکر میکنم اگه مشکل خاصی خودتون و همسرتون نداشته باشین و فقط ذخیره تون پایینه راههای طبیعی رو امتحان کنین که تخمکاتون تقویت بشه و سریع سراغ ivf نرید. از بقیه کسایی که نتیجه میگیرن هم میخوام بیان تجربه شون رو اینجا بزارن چون واقعا خیلی تو روحیه کسایی که این تاپیک رو میخونن تاثیر مثبت داره. امیدوارم هر کسی که دلش بچه میخواد زودتر به مراد دلش برسه.

سلام به همگی اول از همه از خانمایی که تجربه شون رو اینجا نوشتن تشکر میکنم به ویژه ساحل جان که امیدو ...

خداروشکر عزیزم 😭

برای من دعا کن خیلی حالم بده 

از همه جا نا امیدم 

منم مثل شما بعد ۴ سال تصمیم به اقدام کردیم ازمایش دادم ذخیرم amh   ۲/۹۱ 

Fsh 18 

دکتر سریع گفت برو دنبال ای وی اف

زندگیم رو سرم خرابه

تروخدا دعا کنید طبیعی باردار بشم  

دختری 
سلام به همگی اول از همه از خانمایی که تجربه شون رو اینجا نوشتن تشکر میکنم به ویژه ساحل جان که امیدو ...

ببخشید شما تو ازمایشتون lh و fsh هم بود؟ اگه اره میشه بگید اونا چند بود؟ اووبوست رو میشه خودمون هم بخریم؟ و اینکه تو کل دوره سیکل باید خورد یا نه فقط یه دوره خاصی از سیکل میشه خورد؟ ژل رویال رو از کحا تهیه کردین؟ میشه عکسش رو بفرستید؟

2706