2733
2734
من واسه نازایی عکس رنگی رحم گرفتم درمان شدم با ذخیره تخمدان خیلی نزدیک به صفر باردار شدم قبلا لوله ...

سلام عزیزم،چند وقت اقدام بودی؟منم فردا میرم عکس رنگی،میگم ماه بعداز عکس اقدام کردی؟ممنون میشم راهنماییم کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان فردا عکس رنگی دارم کسی تجربه شو داره،خیلی نگرانم

من هیچ دردی نداشتم ، حتی تعجب کردم که چطور هیچ دردی نداره . البته نیم ساعت قبل یه استامینوفن بهم دادن. شبش هم یه دردی مثل پریود . که البته برای شب هم استامینوفن میدن

2740
بعدش باردارشدین؟؟

نه ، اگه لوله ها بسته باشه وقتی باز میشه احتمال بارداری بالا میره. لوله های من باز بود.

عزیزم اون خانومی که اینجا نوشته بعد عکس رنگی باردار شده ، پیامش تبلیغاتیه. از این بی وجدان ها زیاد میان تو این تاپیک و میرن‌

دوستان فردا عکس رنگی دارم کسی تجربه شو داره،خیلی نگرانم

عزیزم منم پارسال رفته بودم اصلا درد نداشت ولی برای منو‌ گفتن ماده حاجب رو‌باید خودتون‌بخرید و خارجی بگیرید چون ایرانیا باعث درد میشه

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
عزیزم منم پارسال رفته بودم اصلا درد نداشت ولی برای منو‌ گفتن ماده حاجب رو‌باید خودتون‌بخرید و خارجی ...

دریا جان تو‌قبلا میگفتی داروهای تحریک تخمدان استفاده کردی ؟ آمپول و اینا ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2706