2737
2734
عزیزم پیج خانوم تاجیک تو اینستا هم ببین.  Bardari_flora طبق اصلاح سبکشون پیش برید . لایو رایگا ...

سلام من شوهرم مورفولوژی اسپرمش مشکل داره.

خودمم ذخیرم ۷ دهمه ۲۶ سالمه .

وقتی اسپرم ضعیف باشه امکان بارداری طبیعی هس؟

یبار انتقال ناموفق داشتم

کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی‌‌‌‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من شوهرم مورفولوژی اسپرمش مشکل داره. خودمم ذخیرم ۷ دهمه ۲۶ سالمه . وقتی اسپرم ضعیف باشه امکان ...

سلام چنده مورفولوژی؟

ببین خودت اگر لوله ها بسته نباشه و ضخامت رحم خوب باشه که در بارداری طبیعی مشکلی نداری .

ذخیره من ۲ صدم بود دکتر گفت ۲ تا ۸ سال با یائسگی فاصله داری. یکی از بچه های نی نی سایت با ذخیره ۲ صدم و با درمان گیاهی تا ۵ سال پریود میشده.

حالا شما که بالای ۱۰ سال میشی. یه نفر با ذخیره شما ۳ تا بچه آورده بود اینجا.

پس اصلا نگران نباش و فقط بارداری رو بذار تو برنامه و پیگیر باش.

سلام دوستان گلم فردا میرم بسلامتی زایمان حتمااون لحظه براتون ٱرزوی همچین روزی میکم  اگر خدا قبو ...

سلام قشنگم ،به سلامتی عزیزم فرشته کوچولو چیزی نمونده که بغل کنی اون لحظه واسه خاله سمیه نینیت  دعا کن حسرت مادر شدن به دلش نمونه . سزارین میشی؟

2728
 سلام چنده مورفولوژی؟ ببین خودت اگر لوله ها بسته نباشه و ضخامت رحم خوب باشه که در بارداری طبیع ...

۳ درصده.

لوله هام دوسال پیش بسته نبود.

فقط من ی مشکلی دارم پریودم ۲۴ روزه هس.

بعد تخمک گذاریم میشه روز دهم من روز دهم سنو رفتم سایز تخمکام ۴ تا ۶ بوده یعنی تخمک گذاری ندارم؟

بعد من پیج بارداری با یوگا رو دنبال میکنم میگه از وسایل پلاستیکی استفاده نکنید ولی خیلی از وسایلای یخچال فریز اینا پلاستیکی هس.

مثلا گوشت و سبزی ها تو فریزر رو توچی بریزیم ب غیر از پلاستیک؟

2738
۳ درصده. لوله هام دوسال پیش بسته نبود. فقط من ی مشکلی دارم پریودم ۲۴ روزه هس. بعد تخمک گذاریم میش ...

۳ درصد کم نیست 

آنتی اکسیدان مثل کو کیوتن ۱۰۰ یا سلنیوم بخوره هر روز

ویتامین سی و ای هم خوبه براش.

ببین اگه یک روز در میون بعد پریود رابطه داشته باشید ، چون اسپرم تا چند روز زنده میمونه، کلی اسپرم هست تو رحم که حتی سه درصدش هم یه عالمه میشه و کافیه یکیش بگیره  😊

مورفو اسپرم همسر منم یه بار سه درصد بود یه بار رو مرز ولی کسی نگفت مشکل داره، گفتن سالمه.

تحرک اسپرم خوبه؟

اون تاپیک که صفحات قبل گذاشتم رو بخون . در مورد تقویت اسپرم.

لوازم پلاستیکی ای که با آب گرم حتی یکبار شسته شده و یا چیز داغ توش سرو میشه، مثل قهوه ساز و چایی ساز و لیوان یکبار مصرف، اینا رو حذف کنه.

ببین استفاده از پلاستیک اجتناب ناپذیره ولی میشه کمش کرد.

از شوینده های طبیعی هم استفاده کن مثل شامپو صابون و لوازم آرایش که با مواد طبیعی درست میشه، بدون عطر ، بدون پارابن و بدون مواد نگهدارنده هستن. من چند تا پیج تو اینستا پیدا کردم اگه خواستی پیام بده برات بفرستم.

۳ درصد کم نیست  آنتی اکسیدان مثل کو کیوتن ۱۰۰ یا سلنیوم بخوره هر روز ویتامین سی و ای هم خوبه ...

شامپو و صابون و مواد شوینده مثلا چ مارک هایی؟

نه تحرکش خوب بود.

سلام دوستان گلم فردا میرم بسلامتی زایمان حتمااون لحظه براتون ٱرزوی همچین روزی میکم  اگر خدا قبو ...

عزیزم به سلامتی، ایشالا زایمان راحتی داشته باشی برات لحظات خوبی آرزو میکنم

هروقت نی نی ت رو بغل کردی هر وقت بهش شیر دادی و بوسییدیش برای ما دعا کن😘

بچه ها نمیدونم میدونستید یا نه  برای بالا بردن کیفیت تخمک به مواد شوینده دست نزنید و با دستکش ...

سلام عزیزم.

اینکه گفتی از مواد شوینده دست نزنید از دستکش استفاده کنید.

خب پلاستیکیه دستکش اشکال نداره؟

سلام عزیزم. اینکه گفتی از مواد شوینده دست نزنید از دستکش استفاده کنید. خب پلاستیکیه دستکش اشکال ند ...

ببین کلا تا یه حد زیادی ما با پلاستیک در ارتباطیم و چاره ای نیست. مثلا دستیگره و داخل تمام ماشین ها پلاستیکه، مسواکمون پلاستیکه و ... اگه راحتی زیرش دستکش پلاستیکی دستکش پارچه ای دستت کن . ولی من به شخصه تا حد امکان پلاستیک رو کم میکنم بقیش رو هم ناگزیریم بپذیریم 🤷‍♀️

2706