2737
2739
منم ذخيره ام تمام و عددش 7دهم. دكتر گفت بايد تخمك اهدايي بگيرم!    

عزیزم دکترت بی سواد بوده. 

اگه لوله هات باز باشن و همسرت هم مشکل حادی نداشته باشه باردار میشی. 

چند صفحه قبل جریان یه خانومی که تو بازار دیدم رو نوشتم  بخون.

دکتر لاهوتی به من گفت تخمک اهدایی برای سن ۴۹ هست  و گفت ما طبیعی باردار میشیم.

اصلاح سبک کن، آرامش ، یوگا ، تغذیه درست و توکل .اگه پریودت هم مرتب نیست ، مرتبش باید بکنی

عزیزم دکترت بی سواد بوده.  اگه لوله هات باز باشن و همسرت هم مشکل حادی نداشته باشه باردار میشی. ...

من مشكلي ندارم به جهت جهاز تناسلي . رحم و تخمدان سالم با پريود منظرم با ذخيره 7 دهم. همسرم هم مشكل ضعف اسپرم داره كه گفتن مشكلي نيست و هر وقت تخمك آماده بود ازش اسپرم مي گيرن حالا يا با نمونه يا با برش كلينيكي بيضه. من 46 ساله و همسرم 55 ساله است و دو ساله ازدواج كرديم. . اين دكتر كه مي گي كجاست عزيزم و چه تخصصي داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعااااااااا؟ میشه بگی هورمون fsh چند بود و ذخیرت چند بود و چه کارایی کردی؟ یکم بمون امید بده عزیرم

عزیزم اینا تبلیغاتیه.

من با جمع بندی صحبتهای لاهوتی، کشاف، اون خانومی که تو بازار دیدم و همه بچه هایی که اینجا نتیجه گرفتن،  یه چیزی رو تو این مدت متوجه شدم.

و اونم اینه که ما هیییییچ مشکلی نداریم. تنها مشکلمون استرسیه که بهمون وارد کردن و خودمون هم از این گرداب بیرون نمیایم.

اگه بقیه تو ماه ۲۵ درصد احتمال حاملگی دارن  و ما تو ماه ۵ درصد پس یعنی تا ۲ سال ممکنه بارداری ما طول بکشه . با این پیش فرض باید به زندگی و کارای شخصی بچسبیم و در کنارش برنامه بارداری هم داشته باشیم.

لاهوتی به من گفت بین ۲ تا ۸ سال دیگه میتونه یائسگیت اتفاق بیفته. سن یائسگی مادرم هم در نظر بگیریم من ۷ سال دیگه باید یائسه بشم.

حالا اینکه تو ۴۳ سالگی قراره یائسه بشم یعنی باید از الان استرس بگیرم؟ 

بچه ها همتون و هممون باردار میشیم. به خدا توکل کنید، به یکی از ائمه توسل کنید  و هر وقت هم بارداریتون اتفاق افتاد حتما بیاید تو این تاپیک بگید.

2728
من مشكلي ندارم به جهت جهاز تناسلي . رحم و تخمدان سالم با پريود منظرم با ذخيره 7 دهم. همسرم هم مشكل ض ...

تو سونوگرافی فولیکول دارید؟ 

دکتر لاهوتی مرکز مام. حدود ۶ _۷ ساعت هم باید تو مطب منتظر باشید تا نوبتتون بشه

تو سونوگرافی فولیکول دارید؟  دکتر لاهوتی مرکز مام. حدود ۶ _۷ ساعت هم باید تو مطب منتظر باشید ت ...

بله خب فوليكول هست به اندازه اي كه بايد نرسيده . آدرس و شماره تماس بذاريد برام از دكتر لاهوتي. تا اين مدارك هنوز اعتبار دارن يه سر برم پيش شون نظر ايشون رو هم بشنويم . اگرم نشد حداقل مي گيم اقدام كرديم پيش يه دكتر ديگه و نشد 

ما كلا 20 ماهه ازدواج كرديم و از بهمن يعني حدود 5 ماه قبل تو اقداميم. قبلش هم من دوشيزه بودم كلا

عزیزم پیج خانوم تاجیک تو اینستا هم ببین. 

Bardari_flora طبق اصلاح سبکشون پیش برید . لایو رایگان دارن سیو شده در پیج

تو این پیج هم هایلایت سلامت تخمک رو ببینید yogabefarsi

حتما ماساژ رحم و تخمدان و بادکش رحم تخمدان در بازه زمانی بین پریود تا تخمک گذاری انجام بدید.

آدرس مرکز مام  دکتر لاهوتی رو از گوگل سرچ کنید .

2738
عزیزم پیج خانوم تاجیک تو اینستا هم ببین.  Bardari_flora طبق اصلاح سبکشون پیش برید . لایو رایگا ...

تو مركز مام اصلا بالاي 44 سال پذيرش نمي كنن. حالا دكتر لاهوتي رو سرچ مي كنم. ممنونم از شما عزيزم

تو مركز مام اصلا بالاي 44 سال پذيرش نمي كنن. حالا دكتر لاهوتي رو سرچ مي كنم. ممنونم از شما عزيزم

عزیزم من ۳۶ سالمه ، به من اینو گفتن ولی نمیدونم در مورد شرایط شما چه نظری دارن. سیاست کلی مرکز یکیه. اگه میدونید کلا سیاستشون اینه پس پیش دکتر لاهوتی  مراجعه نکنید.

ولی میتونید اصلاح سبک رو پیش بگیرید ایشالا  با اون روش اساس باردار میشید. 

منم ذخيره ام تمام و عددش 7دهم. دكتر گفت بايد تخمك اهدايي بگيرم!    

وااااا دکتر تو کیه ؟ به نظرم اصلا دیگه پیشش نرو 

با ذخیره هفت دهم ای وی اف هم میکنن دختر چه برسه به طبیعی باردار شدن 

دکتر تو دکتر نیست

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
سلام خانما من رویا۳۸ساله ۵سال ناباروری داشتم ذخیره کم تخمدان ۵بارiuiمنفی سه بار ivfمنفی تو مرکز مشتا ...

سلام عزیزم خوبی.منم ۳۷سالمه ۶ساله دنبال بارداریم.۵بار آی یوآی منفی ودوبار آی وی اف ناموفق داشتم.ذخیره تخمدانم خیلی پایینه.دکتر بعد آخرین سونو گفت برو اهدایی بگیر.خیلی ناراحتم روحیم به کل باختم.دوسندارم اهدایی.

سلام دوستان گلم فردا میرم بسلامتی زایمان حتمااون لحظه براتون ٱرزوی همچین روزی میکم  اگر خدا قبول کنه لایق باشم برای همتون دعا میکنم به رحمت خدا امیدوارم 

برای دخترم دعا کنیدسلامت بدنیا بیاد

خدایا ازت سپاسگذارم . نمیدونم به چه طریقی برایت بندگی کنم تا شکر گزار نعمتی که بهم دادی باشم .
سلام دوستان گلم فردا میرم بسلامتی زایمان حتمااون لحظه براتون ٱرزوی همچین روزی میکم  اگر خدا قبو ...

ایشالا سلامت میاد تو بغلت عزیزم و کنار هم لحظات فوق العاده ای رو می سازید 😍 منم یادت باشه لطفا نصیر  جان❤❤❤

2706