2733
2739
بخدا انقدر گریه کردم‌چشم‌چالم در اومد تو‌این ۱/۵ که فهمیدم زندگییم بهم ریخت نه خونه تمیز میکنم نه اش ...

بیین اونایی که اینجان ۵ دهم که خوبه با ذخیره چن صدم حامله شدن .خداااا بخواددددد میشهههههه

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
بیین اونایی که اینجان ۵ دهم که خوبه با ذخیره چن صدم حامله شدن .خداااا بخواددددد میشهههههه

مرسی عزیزم از دلداریت 

ایشالا همه اونایی که مشکل دارن طبیعی باردار شن منم باردار شم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان خوبم من فقط ثبت نام کردم اینجا تا از وضعیت الان خودم براتون بگم. 

من تا دوسال پیش pco بودم و با چند سری لتروزول و باقی داروها باردار نشدم.

۳ ماه پیش آز هورمونی دادم fsh,lh و amhهم برای اولین بار، که دیدم دوتای اولی نرماله ولی amhیک دهم بود.

دوره های ماهیانم خیلی طولانی و نامنظم.

خلاصه زندگی برام یه جورایی سیاه شد و خیلی ناامید شدم.

تا اینکه با پزشک طب سنتیم مشورت کردم و گفتن فقط باید اروم باشی و طبق دستورات عمل کنی تا تخمکهات تقویت بشه.

در نهایت بعداز یک ماه بادکش ،غذاو داروهای تقویتی با اینکه اصلا فکرو نمیکردم، همون ماه اول باردار شدم و الان در هفتمین هفته بارداری بسر می برم.

دوستان عزیزم، فقط و فقط توکلتون به خدا باشه شما فقط باید هورمونهای fsh ,lhرو سعی کنید تنظیم کنید و با amh فقط باید تخمک رو تقویت کنید که با طب سنتی قطعا جواب میده.

ان شاءالله بزودی فرزندان سالم و صالح به همگی شما روزی داده بشه.

بخدا انقدر گریه کردم‌چشم‌چالم در اومد تو‌این ۱/۵ که فهمیدم زندگییم بهم ریخت نه خونه تمیز میکنم نه اش ...

عزیزم غصه نخور من ذخیرم کمتر از یک دهم بود. فقط سعی کن ارامش داشته باشی و توکل، طب سنتی هم حتما بهت کمک می کنه

عزیزم غصه نخور من ذخیرم کمتر از یک دهم بود. فقط سعی کن ارامش داشته باشی و توکل، طب سنتی هم حتما بهت ...

مرسی قربونت برم عزیزم خدا نی نی تو برات حفظ کنه 

طب سنتی برای شما چی تجویز کرد؟

2738

بچه ها من چن روزه آشنا شدم با این تاپیک

ولی تو این چن روزه قشنگ نشستم نصف بیشتر صفحاتو خوندم

دیدم کسایی که نتیجه گرفتن

و کسایی که نتیجه نگرفتن

ولی واقعا من نمیدونم سفت و سخت درمان و شروع کنم یا به پیشنهاد پزشکم که تخمک اهدایی پیشنهاد داده عمل کنم

بچه ها من ۲۴ سالمه

پریودام نامنظم در حده چن ماه یه بار

اردیبهشت رفتم دکتر همه چیم اوکی بود

آبان fsh ام ۴۰ شده که دکتر بیشعورم توجه نکرده و گفته همه چیت اوکیه

الان که رفتم میگن یائسگی زودرس

بچه ها میدونم که همتون میدونین الان چه حالیم من

ذخیرم ۰.۰۵ هست

واقعا این وضعیت امیدواری داره

یا با این وضعیت داغون تخمدان هام به فکر تخمک اهدایی باشم😔😔

لنا جان سلام من خواستم از دکتر پاکروش وقت بگیرم منشیش گفت ده تومان بریز به حساب حالا که ریختم دیگه ج ...

اره عزیزم دو بار ده تومن دادم ولی بار سوم نگرفت.یکم دیر جواب میده.نگران نباش.ساعت کاریش هم تو گوگل سرچ کنین

سلام لنا جون  تو واتس اپ  ی گروه طب اسلامی هست که هیلیا اونجا بار دارشدن منتها باید اصلا و ...

والا طب اسلامی زمان بره .من نمیخوام زمانمو از دست بدم دوس دارم یه بار ای وی اف رو امتحان کنم.چون واقعا دیگه نمیتونم صبر کنم 

سلام دوستان خوبم من فقط ثبت نام کردم اینجا تا از وضعیت الان خودم براتون بگم.  من تا دوسال پیش ...

عزیزم میشه بگی دکترسنتی برات چه غذاها و چه داروها و... رو تجویز کرد؟ شاید کمکی باشه برای امثال ما که ذخیرمون کمه

2706