2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مشکل شمارو دارم ذخیره تخمدانم ۲دهم شده،دکترا گفتن تخمک اهدایی ،کلا بیخیال شدم

چند سالتونه و اف اس اچ چنده؟

بهرحال آزمایش های دیگه رو باید براتون بنویسن و عکس رنگس که مشکل گرفتگی لوله نداشته باشد خیلیا با ذخیره کمتر از شما باردار شدن. با تقویت هودشون خوردن گرمی جات و ورزش و پیاده روی روزانه خیلی بهتون کمک می کنه اگر فقط مشکلتون ذخیره باشه و همسرتون مشکلی نداشته باشه و سنتون کمتر از 37 سال باشه و ناامید نشید و استرس نداشته باشید خیلی زود جواب می گیرید اگر ین بالای 37 سال و به خصوص 40 داشته باشید یکم شاید سخت تر باشه هرچند اونم بودند کسایی که حتی توی 45 سالگی و بعد از سال ها نایاروری خودشون طبیعی باردار شدند.

سلام خانم های گل . 

سپاس از دوستان عزیزی که تجربیاتشونو در اختیارم قرار دادن و از ساحل عزیز به خاطر ایجاد تاپیک.

من هم ذخیره تخمدان کم دارم. 

35 سال - ذخیره تخمدان 0/2 

1 سال و 4 ماه اقدام

2738
۲۷سالمه،شوهرم مشکلی نداره،عکس رنگی هم گرفتم گفتن مشکلی نیست،اف اس اچم ۸۰😔

تو یه مدت این کارایی که میگم انجام بده مطمئن باش باردار میشی توهنوز خیلی جوونی می تونی با تخمک خودت طبیعی باردار بشی فقط باید ریلکس باشی و استرس نداشته باشی. اول روزی دوتا ویتاگنوس مصرف کن یکی صبح ناشتا یکی هم عصر قبل از شام. روزی 45 دقیقه پیاده روی داشته باش حدودای ساعت 5 تا 6 عصر اگر می تونی برو پارک اگر نتونستی توی خونه برای خودت زمان بگیر یه موزیک هم بذار 45 دقیقه به صورت رفت و برگشت توی یه فضایی مثل  سالن خونتون راه برو. اگر پارک بری بهتره. شب موقع خواب دور ناف و زیر اون که میشه رحم و تخمدان ها با روغن زیتون بکر یا سیاه دونه ماساژ بده.  و یک سری وزش ها کششی انجام بده از اینترنت سرچ کن. کم خونیتو چک کن اگر کم خونی داشتی قرص آهن یا موادی که به خون سازی کمک کنه  مثل گوشت جگر، لوبیا و ... می تونی سرچ کنی مصرف کن. حتما هرشب یه دونه قرص اسید فولیک 5 مصرف کن. عسل سیاهدونه عسل دارچین و عسل زنجبیل هم مصرف کن و لی در مصرفشون زیاده روی نکن.روزی ده تا دونه بادام خام با فاصله مثل آدامس می جوی. روزی 8 لیوان آب حتما مصرف کن. جوانه گندم می خری روزی یک قاشق غذاخوری پر توی سالاد یا اگر می تونستی خالی می خوری. ویتامین د بدنت رو چک کن اگر خیلی کم بود تا یک ماه هفته ای یه دونه ویتامین د 50000 و اگر خوب بود ماهی یک دونه ویتامین د حتما مصرف کن. عدس لوبیا کنجد لوبیا سبز نخود فرنگی حتما توی غذاهای هفتگیت مصرف کن هفته ای یک تا دوبار حتما غذای آبگوشت رو مصرف که توش حتما نخود داشته باشه. اگر می تونستی جینسینگ قرمز از عطاری بخر دم کرده اون رو یک روز درمیون هم خودت و هم همسرت استفاده کنین می تونی پودر کنی و با دارچین و عسل هم استفاده کنی منتها روزی یک قاشق چایخوری برای خودت و همسرت کافیه. قندو شیرنی و بیسکوییت غذاهای کنسروی سوسیس کالباس هر نوع غذای کارخونه ای ممنوعه.

اینایی که گفتم اراده کن و انجام بده مطمئنم یه مدت دیگه میای اینجا و بارادریتو اعلام می کنی

موفق باشی

تو یه مدت این کارایی که میگم انجام بده مطمئن باش باردار میشی توهنوز خیلی جوونی می تونی با تخمک خودت ...

جوانه گندم سوپرمارکتا دارن؟یا باید از عطاری بخریم؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
چند سالتونه و اف اس اچ چنده؟ بهرحال آزمایش های دیگه رو باید براتون بنویسن و عکس رنگس که مشکل گرفتگی ...

من ذخیرم نیم هست هیچ.مشکل دیگه ای ندارو جز تیروئید شوهرمم مشکلی نداره 20سالمه گفتن ازمایش بده اگه نیم باشه اهدایی میگیریم منم کلا بیخیال دکتر شدم حالم خیلی بده نمیدونم چی بخورم این ذخیرم تقویت بشه میشه راهنمایی کنید داغون شدم

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
باشه

سلام میشه منم ببریدگروه دکتر کومار لطفا 

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
تخمدان چپ منم گفتن کوچیک شده داره از کار میوفته ک با داروی گیاهی نرمال شده بیشتر تخمک گذاری هم از هم ...

ویانا۲۶ در خواست دوستی دارم لطفا قبول کن...حتما بهمون بگو با چه داروی گیاهی تونستی تخمدان چپت رو برگردونی؟؟؟

2706