2733
2734
گندمگ جان ممنون از راهنماییت ولی خیلی سخته صبح ناشتا میگو بخورم واقعا راه حل دیگه ای نداره؟

خواهش میکنم عزیزم 

نمیدونم والا اگه تهران هستی یه سر برو پیشش

الهی و ربی من لی غیرک
ام علی جان ممنونم که جوابمو دادین اخه من تهران نیستم که بتونم برم پیش دکتر تهرانی فعلا همین روزی د ...

النا جان اگه دوز رو اشتباهی مصرف کنی درست جواب نمیده اونوقت بعدا میگی ویتاگنوس خوردم ولی جواب نداد... شما شرح حالت رو دوباره برام بنویس با جزییات شاید من بتونم کمکی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم fsh ام بالاست میشه منم ببرین گروه تل?09398437706

خدایا بی کران شکرت میکنم.تورا ب خداوندیت قسم میدهم همه منتظررارو مامان کن . نی نی منم صحیح و سلامت بزار بغلم 🙏🙏🙏
النا جان اگه دوز رو اشتباهی مصرف کنی درست جواب نمیده اونوقت بعدا میگی ویتاگنوس خوردم ولی جواب نداد.. ...

عزیزم میشه منوروه تلگرام.اد کنید???

خدایا بی کران شکرت میکنم.تورا ب خداوندیت قسم میدهم همه منتظررارو مامان کن . نی نی منم صحیح و سلامت بزار بغلم 🙏🙏🙏
2731
سلام عزیزان من رفتم دکتر داخلی البته پروفسور بودن ایشون میگفت اگه تخمک تنبل باشه یا بنا بدلایلی مثل ...

دوست عزیز اگر امکان داره منو تو تل گرام ب گروهتون اد کنید

عزیز با امیدکار جون یا ساحل جون صحبت کن ... اونا میتونن تو گروه عضوت کنن

مرسی عزیزم

2740

ام علی جان شرح حال من صفحه ۲۲۴ هست اگه دوست داشتی بخون

FSH ام حدود ۵۰ تا ۷۰ هست 

lh هم بالاست دقیقا نمیدونم چنده

تو بروشور قرص ویتاگنوس نوشته برای تنظیم هورمون روزی دو عدد شاید دکتر تهرانی بیشتر میده که زودتر جواب بده

شما چقدر از مصرف داروها و درمان سنتی گذشت تا جواب گرفتین؟

البته شما قبلا پریود میشدین و بعد قطع شده ولی من از اول پریود نشدم فقط با قرص

امیدوارم منم زودی نتیجه بگیرم ان شاالله

خدا نی نی نازتو حفظ کنه و به سلامتی به دنیا بیاد 

اومدن پایین هورمون ها با قرص بیفایده است..‌ باید بدون قرص پایین بیاد... والا اکثرا با قرص پایین میا ...

چشم حتما این کارو می کنم ایشالا ک پایین اومده؟ شما هم همین مشکلو داشتی عزیز؟

عزیز با امیدکار جون یا ساحل جون صحبت کن ... اونا میتونن تو گروه عضوت کنن

عزیزم میشه شما باهاشون صحبت کنید منو تو گروهشون اد کنن واقعا روحیم خیلی خرابه نیاز دارم ب کمکشون ممنون

2706