2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همگی مخصوصا دوستای عزیزم, "رو"  و "باران181" ممنون که بهم امید میدید. چند روزی نبودم. ...

خواهش عزیزم

قرص دوفاستون یه نوع پروژسترونه 

حتی توی بارداری هم میشه مصرفش کرد, قرص جلوگیری نیس , معمولا برای پریود شدن میدن یا اینکه برای محکم شدن جای بچه

اره بودن کسایی ک با امپول پریود میشدن و باردار شدن, دوماه پیش یه همچین موردی داشتیم بعد 3 سال فک کنم اونم درحالتیکه فولی 13 ازقبل داشت ک ازاد نشده بود و خیلی غیرمنتظره باردار شدن

اصلا به حرف دکترا یا ارقام و ...توجه نکنید

چشم دلتون به اون بالایی باشه ک همه چیز حتی غیر ممکناش تحت قدرتشه 💖🙏⭐

گر نگهدار من آنست ک من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💕
سلام نزدیک 34 سال هستم .9 ساله اقدام کردم ماه اول اقدام همون 9 سال پیش حامله شدم زود افتاد ... پریود ...

هر چی سریع تر از خوردن قرص ها دست بکشی احتمال به کار افتادن تخمدان بیشتر میشه... والا به مرور اینقدر تخمدان بیکار میشه که کانلا از کار میوفته

2456
سلام به همگی مخصوصا دوستای عزیزم, "رو"  و "باران181" ممنون که بهم امید میدید. چند روزی نبودم. ...

اون یه نفر استثنا بوده... واقعا معجزه بوده والا دکترا میگن استروژن و پروژسترون نقش قرص ضدبارداری داره

سلام ام علی جان 

نمیدونم شرح حال منو خوندین یا نه

چند تا سوال داشتم ازتون

اول اینکه گفتین رفتین دکتر طب سنتی دقیقا کجا رو براتون بادکش میکردن

و اینکه زالو رو تخمدان گذاشتن یعنی روی شکم میذاشتن؟

اخه منم دکتر طب سنتی رفتم جوشونده و معجون و قرص بهم داد تا ده روز مصرف کنم بعد از ده روز زالو درمانی روی قسمت داخلی مچ پا باید انجام بدم و گفت بعد از ۱۵ روز پشت هر زانو و بعد از ۱۵ روز روی کشاله ران

گفت برای اینه که خون تو قسمت رحم و تخمدان  بهتر جریان پیدا کنه

حالا خواستم بدونم که برای شما مفید بوده چه جور براتون انجام میدادن

یه سوال دیگه اینکه میخواستم بدونم قرص اگنوگل با ویتاگنوس چه فرقی میکنه که دکتر دوتاشو تجویز میکنه؟

من تقریبا دو هفته اس ویتاگنوس شروع کردم  

روزی دو تا طبق بروشور میخورم 

به نظرتون منم روزی سه تا بخورم بهتره؟؟؟ 

ممنونم اگه جوابمو بدین دوستان

عزيزم بهتره به جاى استفاده از داروهاى شيميايي گياهى ها رو استفاده كني و ببيني چطور عمل ميكنن اگه بدن ...

جدی میگی؟؟؟ وای مرسی. من همون سه سال پیش که آزمایش دادم با قرص استروژن و پروژسترونی که پریود می شدم رفتم آزمایش از 190 اف اس اچ اومده بود روی 35... دکتر گفت روی مرزه و خیلی خوبه که پایین اومده. خدا از دهنت بشنوه عزیز یعنی میشه من بتونم راحت بچه دار شم؟ البته الان که مجردم اما خب خیلی میترسم

2714
جدی میگی چقدر خوب عزیزم. آخه ذخیره تخمدانم خیلی کمه 4 سال پیش کمتر از یک دهم بود!! بنظرتون دوباره ا ...

دستت درد نکنه عزیزم. وای خیلی خوشحال شدم سعی می کنم آرامش داشته باشم گلم. راستی چطور پیدا کنم راه هاشو؟ راه هاشو می دونی؟

سلام ام علی جان  نمیدونم شرح حال منو خوندین یا نه چند تا سوال داشتم ازتون اول اینکه گفتین رف ...

پشت کمرم رو عزیزم.... حتی برای زالو پشت کمر دقیقا اونور تخمدان ها... 

دکترای طب سنتی خیلی روش کاراشون با هم قرق داره... هر کی از یکی نتیجه میگیره...

کدوم بهتره رو نمیدونم..

یه سوال دیگه اینکه میخواستم بدونم قرص اگنوگل با ویتاگنوس چه فرقی میکنه که دکتر دوتاشو تجویز میکنه؟ ...

دقیقا نمیدونم چیشون فرق داره شاید دوزشون شایدم فقط کارخونه سازندشون.‌‌ ولی هر چی بود دکتر تهرانی گفت دوتاشو با هم بخور..

من شرح حال شما رو ندیدم... بسته به جواب ازمایشتون دوزش رو میده دکتر تهرانی... سرخود اصلا قبول نداره

جدی میگی؟؟؟ وای مرسی. من همون سه سال پیش که آزمایش دادم با قرص استروژن و پروژسترونی که پریود می شدم ...

اومدن پایین هورمون ها با قرص بیفایده است..‌ باید بدون قرص پایین بیاد...

والا اکثرا با قرص پایین میاد.‌یک ماه باید از مصرف اخرین قرص بگذره بعد ازمایش بدید

ام علی جان ممنونم که جوابمو دادین

اخه من تهران نیستم که بتونم برم پیش دکتر تهرانی

فعلا همین روزی دوتا رو ادامه میدم تا ببینم ان شاالله چی پیش میاد (از دکتر داروخانه پرسیدم روزی دوتا جواب میده گفت اره)

زالو درمانی هم انجام میدم امیدم به خدا  جواب میده 

ملوس جان من فیبرومم سه ساله همین اندازه است هرچی دارو شیمیایی بهم دادن فرقی نکرد الان بهم گفتن اگه طبیعی حامله بشی که به گفته دکترا چون ذخیره کمه نمی شی فیبروم خیلی اشکال ایجاد نمی کنه  ولی برا ای وی اف باید عمل کنم که اونم ممکنه رحم رو کلا بردارن حالا من موندم چه بکنم از یه طرف دارو باید بخورم تخمدان به کار بیافته از طرفی فیبروم نباید بزرگتر از این بشه الانم کلا موندم داروبخورم که پریود بشم یا صرفا تقویتی بخورم اخه بعضی دکترا می گن پریودی مهم نیست من الان دو ماهه dhea , ابوسیت می خورم و ویتاگنوس و اگنوگل به نظرتون منولستیکا هم بخورم یا چیزهای قاعده اور ممنون از راهنمایی تون

2706