2733
2739
عنوان

من همونم که شوهرمو برادر شوهرمو با دو‌تا خانم گرفتیم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8773 بازدید | 141 پست
میدونی چون جاریم میگفت من وقتی مامور بردم دیدم شوهر تو از حموم دراومده بود موهاش خیس بود ولی من هی ب ...

من که میگم‌ بمون و از بچت محافظت کن چون پشتوانه یم نداری. البته وضع مالیتون چطوه؟

وای سه تایی🥺😥😔

نه انگار یکیش که صیغه ی برادر شوهرمه با اون نه اون یکی رفته به خدا اونم سیاه چاق زشت من نمیدونم چطور اخه با اون😭😭😭😭😭😭

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه نمیشم آخه یعنی صدای روابط نامشروع چققققد بلند بوده که تا خونه بغلی رفته ؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
2728

فعلا بچه نیارتاچندسال 

میدونم چاره ای نداری ومیمونی 

مطمئن باش بازم خیانت میکنه 

خداخودش به راه راست هدایتش کنه 

فعلا طلبکارباش ازش 

خودتوازامروزقوی کن تلاش کن یه زن مستقل بشی 

برویه حرفه یادبگیر،بدونه ضعیفی محلت نمیزاره 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍
متوجه نمیشم آخه یعنی صدای روابط نامشروع چققققد بلند بوده که تا خونه بغلی رفته ؟؟؟  

زنای ج ن نن ده همینجورین خب.ادا و افاده دارن.خدا نیست و نابودشون کنه.اسی اعصابم خیلی خرد شد برات.خیلیی

2738

منظورم اینه شاید همسایه داره پیاز داغشو زیاد میکنه 

بعدشم شوهرت برا غسل رفته بوده حموم عایا ؟؟

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
من که میگم‌ بمون و از بچت محافظت کن چون پشتوانه یم نداری. البته وضع مالیتون چطوه؟

بده وضع مالی 

یعنی هیچی ندارم 

میدونی میخوام بمونم خونه هر وقتم اومد بالاخره میاد دیگه که کاش نیاد منم بدونم چیکار میکنم

هر وقتم اومد بهش بگم که من تو رو‌نبخشیدم من الان چون اینجام فکر نکن بخشیدم به خاطر اینده ی پسرم اینجام 

بهش بگم که تو توی این خونه فقط میتونی بابای بچم باشی دیگه شوهر من همدم من نمیتونی باشی کلا جامم ازش جدا میکنم ازش جدا میخوام بره و بیاد منم غذاشو درست کنم بیاد بخوره بخوابه با بچش تفریح کنه ولی من دیگه شیدای سابق نمیتونم باشم من فقط نقش مادر دارم‌ تو خونه

خواهر چطوری میخوای دوباره باهاش زندگی کنی

یکار کن بهش پیام بده بگو یا بیا طلاقم بده با بچم برم پی زندگیم یا بیا باهم صحبت کنیم و مشکلمونو حل کنیم

میشه برای خودم و خانوادم یه صلوات بفرستین  میسی  ۹\۹\۹۹ بهترین روز زندگیم خواهد بود  مرسی خدا جون  
چه طوری با این وضع بمونه بیچاره😢

عزیزم میگه پشتوانه ندارم همون خونه شوهر بمونه بخاطر بچش بهتره بره تو این شهر پر از گرگ 

اومدیمو طلاق گرفت چه تضمینی هست که بتونه رو پای خودش وایسه

میکن مهر هست خونشون صدا خیلی واضح میره

2706